Чотиримісячний Кирило з Рівненщини потребує термінової трансплантації печінки

24.09.2020

Чотиримісячний Кирило з Рівненщини потребує термінової трансплантації печінки

Маленький Кирилко з Рівненщини потребує допомоги. У малюка складна вроджена патологія печінки. Необхідна термінова трансплантація. Це єдиний шанс на порятунок чотиримісячного хлопчика, кажуть лікарі, й оперувати треба негайно. В Україні таким малюкам органи не пересаджують.

Зробити це взялися в Бельгії. Але там це коштує 150 тисяч євро. Для сім’ї із села – це непідйомна сума.

Про хлопчика, який потребує термінової допомоги вийшов сюжет на телеканалі Інтер, а небайдужі люди активно поширюють інформацію про збір коштів у соцмережах.

Кирилко із села Кам’яне-Случанське народився цілком здоровим. Та що не день, маля ставало усе жовтішим, – розповідає матуся. Спочатку лікарі заспокоювали. Мовляв, минеться. Та за три місяці винесли невтішний вирок.

У нього вже був колір зеленуватий, і цей живіт вже випирав. Мені по телефону сказали, що ми ставимо вам підозру на атрезію жовчовивідних шляхів. Я молилася, щоб то не підтвердилось.

Наталія Макарицька, мати Кирила:

Та недуга прогресувала – печінка у хлопчика почала відмовляти. Він не набирав вагу. У свої чотири з половиною місяці Кирилко менший навіть за ляльку, не важить і п’яти кілограмів. Дитина не може спокійно спати ані вдень, ані вночі.

Я так розумію, то йде якийсь приступ, він починає спочатку себе роздирати ручками, в нього все свербить і потім починає дуже сильно кричати.

Кирилко – справжній боєць. Ця крихітка пережила уже надскладну операцію. Та марно. Аби полегшити біль, лікарі виписали малюку купу пігулок.

Це нам без цих ліків ми взагалі в принципі не можемо. Нам треба давати їх вранці і ввечері.

Єдиний шанс тепер на порятунок хлопчика – трансплантація печінки.

Ірина Добровольська, сімейна лікарка:

У зв’язку з цим діагнозом вражається дуже сильно печінка, яка ну не відновиться сама самостійно і буває таке, що от діти просто не виживають. Лікувати, підтримувати якось можливо, але якщо операцію не зробити в найближчі терміни – то прогноз дуже, вкрай нехороший.

Наталія Макарицька, мати Кирила:

У нього вже цироз. В нього ще додалося гнійне запалення печінки. І то все в сукупності забирає у нас кожен день. Він дуже хоче жити. Він сам бореться за своє життя.

Таким малюкам, як виявилося, в Україні печінку не пересаджують. Погодилися прооперувати хлопчика бельгійські лікарі. Та закордонна клініка не по кишені для сім’ї із села.

Сергій Макарицький, тато Кирила:

От рахунок. Там вказано, що за операцію, саме за операцію – 135 тисяч євро. А повна сума, яку нам з додатковими виплатами потрібно на Бельгію – 150 тисяч. Підняти це нереально.

Зібрати кошти Макарицькі мусять впродовж двох місяців. Донором для синочка планує стати тато.

Наталія Макарицька, мати Кирила:

Ми надіємося, що там нам дадуть шанс на життя. Ти в останній раз можеш взяти сина на руки, його поцілувати, погодувати, бо все впирається в гроші.

Те, що з братиком сталася біда – знає і сестричка Кирилка. Мар’яні лише чотири роки. Від батьків дівчинка не чекає ані нових іграшок, ані цукерок, бо знає: кожна копійка у їх сім’ї іде на порятунок братика.

Я хочу, щоб на світі братик жив.

Подарувати шанс на життя крихітному Кирилкові можете і Ви. Сім’я Макарицьких вдячна за кожну перераховану гривню. Реквізити Ви зараз бачите на екрані. Також їх можна знайти на нашому сайті Podrobnosti.ua у розділі “Ми допомагаємо”.

Картка Приватбанку:
5168 7574 1629 3555
Макарицька Наталія Сергіївна
Телефон матері: +38(096) 805 42 68

, , переглядів: 164

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *