Як мрії маленьких рівнян здійснював небайдужий чоловік

19.01.2017

Як мрії маленьких рівнян здійснював небайдужий чоловік

Борис Бурцев

Добродій, благодійник, небайдужий рівнянин. Все це про Бориса Бурцева. Минулоріч він втілив мрію одного з учасників акції «Добро на Різдво», що проводили в Палаці дітей та молоді.

Нині теж організував збір коштів на подарунки серед своїх друзів та знайомих. Ідею підтримали більше 50 людей. Збирали на одну мрію, а вийшло втілити аж чотири. Спочатку, розповідає пан Борис, зібраних коштів вистачало лише на один планшет. Але після того, як магазин зробив гарну знижку, випала можливість купити ще й самокат. Прийшли купувати самокат – підприємець Юрій Муха його практично подарував. Знову лишилися гроші. Вирішили купити санчата з кермом. І знову з’явився добродій, який не просто зробив знижку на санчата, а й організував їх доставку у Рівне з Кременця. Знову лишилися кошти.

Благодійність

Порахували – вийшов ще один планшет. Відтак завдяки небайдужості добрих людей збулися мрії чотирьох учасників акції «Добро на Різдво». Тепер планшет, який не встиг купити Ані Дусь тато, бо загинув в АТО, в руках у дівчинки. На очах у мами Жені Наум’юка тепер сльози радості. Вона бачить, що її син справді щасливий. Його сприймають таким, який він є, а ще він має омріяні санчата. Назар Переходько, отримавши новенький самокат, вирішив не відкладати задоволення до літа і випробував його просто біля палацівської ялинки. А Марина Усенко разом з планшетом отримала можливість навчитися розмовляти. Тож, велика подяка кожному, хто долучився до збору коштів на подарунки для цих маленьких чотирьох мрійників.

Джерело: ogo.ua

, , , , , переглядів: 216

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *