Благодійний проект “Наші друзі”: відкрийте серце для добра (+ФОТО)

19.05.2017

Благодійний проект “Наші друзі”: відкрийте серце для добра (+ФОТО)

Редакція “ОГО”, спільно з журналом “Маленькі Рівняни”, відкриває нову сторінку у своїй діяльності, під назвою – “Наші друзі”. У цій рубриці ми розповімо про тварин, які потребують нашої допомоги і уваги. Цим звірятам потрібна фінансова допомога на лікування, корми і теплий дім!

Брати наші менші, які бродять по вулицях міста у пошуках шматка їжі і теплого куточка, потребують людської уваги та захисту. Вони опинилися на вулиці через недобросовісних господарів, які зняли з себе відповідальність за приручених тварин. Собакам потрібен дім, поза ним вони вразливі. Існує також проблема агресивного поводження тварин безхатченків, рівняни повсякчас скаржаться на це. Є гуманні методи вирішення цього питання, і спільними зусиллями можливо зробити добру справу. З цією метою наша редакція відкриває просвітницький, благодійний проект “Наші друзі”.

Ми сподіваємось, що спільно з зоозахисниками організації “Під егідою”, допоможемо знайти свій дім тваринам, які опинилися на вулиці саме з вини людини. Працівники цього муніципального притулку, займаються пошуком нового дому для “пухнастих друзів” та стерилізацією вуличних тварин.
У притулку охоче вітають будь яку допомогу. Завдяки їм, поступово і послідовно на вулицях Рівного зменшується кількість безпритульних тварин шляхом стерилізації і активного пошуку їм господарів.

 Ми завітали в гості до притулку, і були щиро здивовані щирістю і доброзичливістю людей, які там працюють. А щодо “хвостатих” мешканців, то вони, відверто, неперевершені. Хоча словами не описати, погляньте:

У рівненському притулку відбувся день відкритих дверей (+ФОТО, ВІДЕО)

В Україні йде затята війна з бездомними собаками. А у Рівному? (+ФОТО, ВІДЕО)

Собаки сумують без спілкування, їм потрібні Ви, а Вам потрібен вірний друг.

Цуценята та дорослі, породисті і дворові, кинуті господарями і ті, що народилися на вулиці – їм усім дуже потрібен теплий будинок і сім’я! Заптуйте, коментуйте, поширюйте інформацію.

Ініціативних і небайдужих до благодійної справи, просимо писати нам на сторінку у Фейсбук.

, , , , , переглядів: 551

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *