Близько сотні малюків та 30 вагітних дефілювали червоною доріжкою на фіналі проекту “Пузата мама – 2017”

Збір коштів на потреби армії України
08.05.2017

Близько сотні малюків та 30 вагітних дефілювали червоною доріжкою на фіналі проекту “Пузата мама – 2017”

Вже cьомий рік поспіль до Міжнародного Дня матері у Рівному відбувається справжнє свято материнства та сім’ї – сімейний проект для вагітних «Пузата мама». Відтак, днями у ресторації «Сталева гора» пройшов грандіозний фінал «Пузатої мами-2017».

фінал Пузата мама 2017

Подивитися на вагітних красунь прийшло більше сотні рівнян.

фінал Пузата мама 2017
Конкурс вагітних «Пузата мама-2017» традиційно покликаний, насамперед, популяризувати здорове материнство, щасливе батьківство та міцні сімейні цінності.

фінал Пузата мама 2017
Метою проведення конкурсу є організація приємного, цікавого та корисного дозвілля для вагітних. «Пузата мама» дає можливість усім рівнянам переконатися, що вагітність – це не хвороба, а особливий, трепетний період, який можна провести активно і з користю. Відтак, усі найкращі вагітні Рівного вже вкотре під час фінальної вечірки «Пузатої мами» гордо продемонстрували, що бути матір’ю – це красиво, здорово і модно.

фінал Пузата мама 2017

Генеральними партнерами проекту є компанія “Fine City development”, забудовник мікрорайону Басів схил та народний депутат Юрій Вознюк.

фінал Пузата мама 2017
Для фіналу проекту організатори підготували не лише насичену концертну програму, а й чимало сюрпризів як для глядачів, так і самих фіналісток.

фінал Пузата мама 2017
До слова, ведучими вечора вже традиційно був неперевершений дует найзапальніших татусів Рівного – шоумен Андрій Осташ (МС Дюк) та депутат Рівнеради, журналіст Олександр Курсик.

фінал Пузата мама 2017
Під час фінальної вечірки конкурсу «Пузата мама» його учасниці постали у ролі справжніх моделей. Варто зазначити, що цьогоріч взяти участь у проекті виявила бажання рекордна кількість вагітних – більше 50 рівнянок! 27 з них стали фіналістками проекту.

фінал Пузата мама 2017
А розпочалася фінальна вечірка проекту «Пузата мама-2017» з виступу найменших вихованців Студії сучасного танцю «Dance Way» (група Dance Way Kids 3-4 роки), які на сцені разом зі своїм хореографом і принагідно цьогорічною фіналісткою проекту Наталією Островською продемонстрували номер “Для мами”.

фінал Пузата мама 2017

фінал Пузата мама 2017
Після цього на подіумі нарешті з’явилися героїні свята – фіналістки «Пузатої мами-2017». Дівчата дефілювали червоною доріжкою під запальні треки рівненського ді-джея Алекса (Олексія Абросімова).

фінал Пузата мама 2017

фінал Пузата мама 2017

Варто додати, що одна з нинішніх фіналісток напередодні фіналу проекту вже стала мамою. Це – Ілона Козачок, яка 26 квітня народила синочка Платона вагою 3, 5 кг. Вона також вийшла на подіум, продемонструвавши свій прекрасний вигляд після недавніх пологів.

фінал Пузата мама 2017
Після першого презентаційного виходу вагітних їх на подіумі змінили минулорічні учасниці цього проекту.

фінал Пузата мама 2017
Це вже стало хорошою традицією, коли під час фіналу проекту щороку подіумом дефілюють також і учасниці усіх шести минулих років, але вже разом зі своїми дітками віком від 6 місяців і до 6 років.

фінал Пузата мама 2017
Таким чином, цього року на фінальній вечірці проекту продемонстрували себе і своїх малюків аж близько 60 колишніх його учасниць.

фінал Пузата мама 2017
Усі вони у такий спосіб підтверджують те, що після свого офіційного закінчення проект насправді для них і далі триває.

фінал Пузата мама 2017
Адже «Пузата мама» за 6 років свого існування вже об`єднала навколо себе більше сотні сімей, а після його закінчення батьки-учасники «Пузатої мами» вже разом зі своїми дітками проводять багато часу разом, зустрічаються під час прогулянок та беруть активну участь в найрізноманітніших заходах нашого міста.

фінал Пузата мама 2017
«Пузата мама» – чудовий проект з чудовою атмосферою. Це справжнє свято матері і дитини. Немає нічого прекраснішого у світі, ніж материнство, і немає ніччого красивішого, ніж вагітна жінка, немає нічого щасливішого, ніж мама з дитиною. Цей проект подарував мені свого часу незабутні емоції, безцінні знання та вірних подружок, з якими ми зустрічаємося з року в рік, і не лише на фіналі цього проекту. Ми стали великою і дружньою сім’єю. Дякую за це організаторам!, – поділилася враженнями від участі у проекті фіналістка «Пузатої мами» 2015-го року, а нині незмінний партнер проекту з компанії «Аква Сана Дар» Олена Данилова.

фінал Пузата мама 2017

Перед останнім виходом вагітних на подіум для усіх гостей свята виступили юні вихованці студії сучасного танцю Dance Way (група Dance Way Kids 5-7 років) з номером «Картковий блеф».

фінал Пузата мама 2017

Останній вихід фіналісток «Пузатої мами-2017» був у вечірніх сукнях і носив назву «сімейний», адже під час нього усі мали змогу познайомитися з найближчими і найріднішими людьми вагітних проекту – з їх чоловіками і дітками.

фінал Пузата мама 2017

Відтак, на червоній доріжці до майбутніх матусь приєдналися члени їхніх сімей, де вони разом йшли подіумом, демонструючи себе у всій красі.

фінал Пузата мама 2017

До слова, усі дефіле для вагітних поставили для майбутніх матусь фахівці ТМ «ARTmodels», які напередодні кілька днів поспіль працювали з ними, аби усі виходи вагітних під час фіналу були граційними, чіткими та видовищними.

фінал Пузата мама 2017

А на завершення вечора перед глядачами виступили найстарші вихованці Студії сучасного танцю Dance Way (група Dance Way Kids + Profi) з номером “Навернопотомучто”.

фінал Пузата мама 2017

Під час фінального шоу проекту «Пузата мама-2017» перед глядачами також виступали учасники Клубу спортивно-бального танцю «Лінія», серед здобутків яких вже є безліч різноманітних титулів та нагород, вихованці студії. Вони подарували гостям свята аж 2 чудові танці.

фінал Пузата мама 2017 фінал Пузата мама 2017

Крім того, на сцені також танцювала і маленька красуня, танцюристка східних танців 6-річна Ніка Мельник, яка, до речі є донечкою цьогорічної учасниці «Пузатої мами» Наталії Мельник.

фінал Пузата мама 2017

Варто зазначити, що прекрасні зачіски для вагітних на фінальну вечірку створили фахівці зі Студії твого стилю «DNV Studio».

фінал Пузата мама 2017

Сцена та подіум з червоною доріжкою були оформлені агенцією святкових подій «Майстерня ідеальних свят МІС», яка вже другий рік поспіль є партнером проекту «Пузата мама».

фінал Пузата мама 2017

Фахівці «МІС» також організували для гостей свята стильну та ніжну фотозону, де кожен бажаючий міг сфотографуватися на пам’ять про цей проект.

фінал Пузата мама 2017

А на найменших відвідувачів свята під час фіналу чекав яскравий різноманітний кендібар з солодощами від рівненського кондитера Ольги Григорук та домашньої кондитерської «Солодке життя», який був оформлений та декорований агенцією дитячих свят «Кукуся».

фінал Пузата мама 2017 фінал Пузата мама 2017

Крім того, усіх діток під час фінального шоу розважали веселі аніматори від агенції дитячих свят «Кукуся».

фінал Пузата мама 2017

Приємно, що наш проект настільки зацікавив рівнян, що цьогоріч у нас рекордна кількість учасниць, – розповіла керівник Сімейного клубу «Пузата мама», організатор проекту Оксана Кравець. – Також це вже стало хорошою традицією, коли деякі учасниці народжують ще до фіналу проекту. Так і цього року сталося. Наша фіналістка Ілона Козачок народила за тиждень до фінальної вечірки. Я від імені організаторів вітаю новоспечену матусю і її малюка і бажаю їм обом міцного здоров’я!

фінал Пузата мама 2017
Нагадаємо, що сам проект «Пузата мама-2017» тривав 2,5 місяці. За цей час вагітні подолали неймовірно цікавий та корисний шлях, аби стати не лише фіналістками проекту, а й у перспективі – хорошими матусями. Вони відвідали низку тренінгів, прослухали багато корисних семінарів з грудного вигодовування, підготовки до пологів, правильного харчування під час вагітності, партнерських пологів, вчилися правильно дихати, мали цікаві зустрічі з лікарями, психологами, косметологами, відвідали з екскурсіями обласний Перинатальний центр та міський пологовий будинок №1 та навіть займалися аквааеробікою та фітнесом!

фінал Пузата мама 2017

Крім того, усі майбутні татусі – чоловіки фіналісток конкурсу прослухали лекцію від відомих рівненських досвідчених татусів – журналіста та депутата Рівнеради Олександра Курсика, який також є і незмінним ведучим «Пузатої мами», та народний депутат України Юрій Вознюк, який є цьогорічним меценатом проекту. Під час лекції чоловіки поділилися своїм безцінним досвідом, як воно – бути батьком.

фінал Пузата мама 2017

На жаль, моя дружина, коли була вагітна, не змогла взяти участь у цьому проекті. Але наступного разу вона братиме участь обов’язково, – зазначає найкращий друг проекту «Пузата мама-2017», меценат, народний депутат України Юрій Вознюк. – Цей проект – дуже класний, адже є сімейним. Вагітні і їх чоловіки перебувають у такому доволі емоційному стані очікування дитинки. Я на собі знаю цей стан, яким він є особливим і не передається ніякими словами. Усі дітки, які знаходяться у животиках мам учасниць проекту, є справжніми переможцями. Адже їх батьки піклуються про них, аби вони гармонійно розвивались та ставали справжніми українцями.

фінал Пузата мама 2017
Також в рамках проекту «Пузата мама-2017» усі 27 фіналісток взяли участь у ексклюзивній професійній арт-терапевтичній фотосесії, де їм розмальовували животики фейс-арт-художники Марія Горуна, яка, до слова, також є цьогорічною фіналісткою проекту, та її сестричка Юлія Горуна. Професійний макіяж для фотосесій дівчатам робили візажисти Катерина Олексієвець, Оксана Біла, Лілія Никончук та Аліна Мирончук. Зйомки у фотостудії «GarnePhoto» провели відомі фотографи Дмитро Шпак та Марина Худаніч. А результат цієї фотосесії можна було побачити на спеціальній фотовиставці «Пузата мама-2017», яка експонувалася на 3-му поверсі ТЦ «Злата Плаза», що у самому центрі Рівного.

фінал Пузата мама 2017

Традиційною особливістю сімейного фестивалю «Пузата мама» є те, що у ньому немає переможниць і переможених. За словами організаторів, кожна з учасниць вже є, по суті, переможницею, адже є не просто майбутньою мамою, а й прикладом для наслідування для інших жінок, пропагуючи, що бути мамою – це круто, і що вагітність не є перепоною для цікавого, насиченого та активного життя!фінал Пузата мама 2017

Усі 27 фіналісток проекту «Пузата мама-2017» отримали від організаторів дипломи та титульні стрічки на пам’ять, а також низку приємних та корисних подарунків від спонсорів, партнерів та меценатів фестивалю – народного депутата Юрія Вознюка, компанії «Тигрес», квіти від квіткової крамнички «Декор Центр», смачну продукцію від ТМ «Щедрик», подарунки від дитячого розважального центру «Sky Up», магазину розвиваючих іграшок та книг для дітей «Всезнайко», Центру очистки води «Аква Сана Дар», ресторану «Melange», де, до речі, проходила вечірка вагітних «Baby Shower».

фінал Пузата мама 2017
Крім того, цьогоріч до проекту «Пузата мама-2017» вже вдруге поспіль долучилася художниця з Києва Тетяна Житченко, яка настільки надихнулася конкурсом, що вирішила намалювати картини кожної з фіналісток на основі їхніх світлин з фотосесії. Відтак, Тетяна особисто приїхала до Рівного на фінал проекту, аби познайомитися з учасницями та особисто подарувати їм свої малюнки.

фінал Пузата мама 2017
А ще меблевий партнер проекту Гіпермаркет меблів Dybok.ua також підготував хороші подарунки для фіналісток. Минулого тижня у «Дубку» відбулася спеціальна фотосесія вагітних, світлини якої вже беруть участь у інтернет-конкурсі. Відтак, переможниці, фото яких наберуть найбільшу кількість лайків шляхом відкритого і чесного голосування на сторінці ТМ «Дубок», отримають суперподарунки: 1 місце – модульна система “Доміно” від фабрики VipMaster, 2 місце – матрас Агат 3D від фабрики “СвітМеблів” та 3 місце – сертифікат на 1 тисячу гривень на купівлю люстр і освітлення у Гіпермаркеті Dybok.ua. Голосування триватиме до 17 травня, тож голосуйте за наших матусь!

фінал Пузата мама 2017
Також цьогоріч проект «Пузата мама-2017» підтримали: Генеральний спонсор – девелоперська компанія «Fine City» – забудовник нового європейського мікрорайону «Басів схил» у Рівному, Секретар Рівненської міської ради Сергій Паладійчук, меценат Роман Денисюк, салон гарних нігтів «Ваніль», компанія «Тигрес» – представник ТМ «Lovi» та ТМ «Canpol», родинний центр «Сімейка», Центр раннього розвитку дитини «Радік»; громадська організація «Мама, тато, я»; професійна доула від «Яммі Маммі», неонатолог Зоряна Вуїв та Благодійна організація «Фонд Крила віри», Клуб сімейного батьківства «Мозаїка», Центр здоров’я та краси «Акварай», Готельно-розважальний комплекс «Підкова», ТЦ «Злата Плаза», психолог Олена Ярмолюк, лікар-валеолог, керівник фітоцентру Оксана Данилова, сімейне кафе «Базікало», фотограф Сніжана Никончук, Школа раннього плавання «Немо», агенція свят «Вухате зайченя», компанія «Іква Прокат», рекламно-виробниче підприємство «Кобзар», безкоштовна доставка квітів «Flower Tree».

фінал Пузата мама 2017

Також проект відбувся при підтримці головного лікаря міського пологового будинку №1 Сергія Сулімовського і головного лікаря обласного перинатального центру Вікторії Єнікєєвої, Банку пуповинної крові «Гемафонд» та Центру планування сім`ї та репродукції «Благодар».

фінал Пузата мама 2017 фінал Пузата мама 2017 фінал Пузата мама 2017
Це було справжнє свято краси і материнства, яке вкотре довело, що у Рівному – найактивніші, найсміливіші та найчарівніші вагітні жінки України. А поки у місті ще триває відгомін «Пузатої мами-2017», його організатори вже планують наступну – «Пузату маму-2018».

фінал Пузата мама 2017

, , , , переглядів: 2 221

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *