Депутат Рівнеради закликає чоловіків не “бухати”, коли їх жінки народжують

21.04.2017

Депутат Рівнеради закликає чоловіків не “бухати”, коли їх жінки народжують

Якщо декілька років тому присутність чоловіка на пологах була дивиною, то зараз це цілком звичайна річ. Стояти під вікнами пологового і хвилюватися, чи приєднатися до дружини, яка народжує? Для багатьох чоловіків  – це доволі важкий вибір.Особливо для тих, хто готується батьками стати вперше.

Тож, в рамках  “Пузата мама-2017” досвідчені татусі  – провели лекцію для сімейних пар. Відтак, практичні поради підкріплені досвідом обов`язково стануть у нагоді учасникам проекту.

Депутат Рівненської міської ради Олександр Курсик закликав чоловіків не відзначати відразу ж народження дитини, а підтримувати в цей момент своїх дружин:

Я вже не вперше читаю лекцію вагітним, але кожного разу це якось по-особливому. Приємно, навіть самому згадати ці чудові моменти появи на світ моїх дівчат. Я нікого і нічого не вчу, я просто розповідаю як все відбувалося у нас. Аналізую перші та другі пологи, і сподіваюсь, що таким чином вагітні беруть собі щось корисне. Безперечно, є кумедні моменти, є й вони реально важливі та серйозні. Саме тому, я сподіваюся, що комусь допоміг. Головна мета моєї розповіді – переконати чоловіків, що вони мають бути поруч з дружиною, дихати з нею, вирішувати дрібні проблеми, а не “бухати” дома, бо у нього дитина народилася. У мене двоє дітей, і обох своїх перлинок я бачив першим.

, , , переглядів: 2 982

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *