Диво народження дитини: фото історії пологів

Збір коштів на потреби армії України
25.03.2017

Диво народження дитини: фото історії пологів

Пологи — це надзвичайна подія в житті кожної жінки. Цей день ми прокручуємо в памяті безліч разів. Але в зв’язку з больовими відчуттями та надлишком емоцій нерідко спогади цього дня доволі розмиті.

Моне Ніколь з міста Денвер, штат Колорадо своєю професією обрала – фотографування процесу народження немовлят.

На своєму сайті жінка розповідає, що до цього її спонукало народження власної донечки в 2013 році.

Переглядаючи фотографії з пологів, я знову і знову переживаю неймовірні емоції. Я зрозуміла наскільки багато надзвичайних моментів я забула чи пропустила. Я як мама та жінка вважаю це не справедливим. І намагаюся заповнити прогалини в памяті породіль. Фотографуючи процес пологів та щойно народжених малюків.”

Пропонуємо вам підбірку робіт та коротких історій від Моне Ніколь, які покажуть як виглядають пологи та щойно народжені немовлята.

“Словами не передати силу цієї жінки, яка народила свою донечку природним шляхом всього за кілька хвилин до того, як їй повинні були почати екстрений кесарів розтин.”

фото пологів

Фото новонароджених, фото після пологів

  “Цю маму перевели з нашого місцевого пологового будинку в лікарню, коли її кров’яний тиск став занадто високим. Це напевне так важко, коли план пологів різко змінюється. Але коли я увійшла, ця дивовижна жінка сміялася від щастя” 

Фото пологів

Фото новонароджених, фото після пологів

 “Вони подзвонили мені і сказали, що почалися перейми. Я виявила їх у ванній кімнаті. Мама сиділа у ванні з виразним наміром народити. Я запитала тата,”, Ви не хочете зловити свою дитину? “, Акушерка вбігла в двері за кілька хвилин до народження дитини “

фото пологів

Фото новонароджених, фото після пологів

” Її пологи були прекрасними від початку до кінця. Після того, як Мейв народилася, Ерін відкинулася в ванні, і я закарбувала цей момент, який, безумовно, став одним з моїх найулюбленіших моментів в історії. Пуповина на животі, дитина на грудях, і рельєф на її обличчі все ще хвилюють мене “

фото пологів

Фото новонароджених, фото після пологів

 “Не дивлячись на те, що я знімаю багато домашніх пологів, я люблю працювати з сім’ями, які хочуть народити своїх дітей в пологовому будинку. Вони так само красиві і настільки ж емоційні. Один з моїх улюблених моментів, який я люблю зловити під час народження (незалежно від того, де це відбувається) – це той момент, коли дитина потрапляє в обійми мами “

фото пологів

Фото новонароджених, фото після пологів

” Вона залишалася неймовірно спокійною під час своїх пологів. Вона плавала в ванні, іноді повністю занурюючись у воду під час або після переймів. Так часто люди думають, що без ліків пологи означають крики або сильний біль, але це найчастіше виглядає таким ось чином “

фото пологів

Перейми, перший період пологів

 “Пологи можуть бути однією з найбільш наповнених любов’ю подією у вашому житті. Багато з моїх клієнтів говорять, що вони дорожать фото, зробленими в цей період навіть більше, ніж весільними світлинами, тому що мені вдалося зловити природні, а не постановочі моменти, як цей “

фото пологів

Фото перед пологами

“Пологи шляхом кесаревого розтину неймовірні, прекрасний досвід це побачити і відзняти. Оскільки все більше лікарів працюють над тим, щоб зробити ці пологи більш сімейними, мені дозволили сфотографувати ці моменти”

фото пологів

Фото новонароджених, фото після пологів, кесерів розтин

” Її дитина народилася в сорочці. Лікарі обережно зняли її після того, як він народилася, а потім матір притиснула дитину до грудей. Багато любові, стільки полегшення”

фото пологів

Фото новонароджених, дитина народжена в сорочці

” У мене немає слів для цього фото! Це народження дитини для мене – просто так багато емоцій”

фото пологів

Фото новонароджених, фото після пологів

“Я люблю знімати останні потуги. Деякі родові фотографи нікому їх не показують, але я думаю, що вони настільки сильні і по-справжньому показують, яке неймовірне жіноче тіло”

фото пологів

Фото пологів, народження дитини

“Ці пологи були досить стрімкими, я ледь встигла їх зловити десь посередині! Як тільки клієнт зателефонував мені, я тут же побігла і застала маму в процесі потугів. У мене був час лише щоб взяти камеру і зупинити цей момент”

фото пологів

Фото пологів, народження дитини

 “Мені пощастило зняти кількох дітей, народжених в сорочці. Ви можете побачити мішок води, який залишився недоторканими навколо голови цієї дитини. Акушерка спокійно видаляє мембрани всього за кілька секунд після цього неймовірного моменту”

фото пологів

Фото пологів, дитина народжена в “сорочці”

Джерело: monetnicole.com

, , , , , переглядів: 9 765

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *