І знову розпач і знову “підкидиші”

06.07.2017

І знову розпач і знову “підкидиші”

Чи не кожного дня ми зустрічаємо на вулиці бездомних тварин, які круглими оченятами дивляться нам услід в надії, що ми повернемось і візьмемо їх у свою оселю. Людей ніхто не зобов’язує забрати всіх бездоглядних тварин під опіку, проте необхідна турбота і небайдужість для цих тварин дорожче за все.

Повертаючись від своїх дворових підопічних, яких як я вже говорила трішки підкормлюю, побачила в себе у дворі картину: Дітлахи щось активно майструють під гаражем і радісно сміються, ну я і підійшла ближче щоб побачити в чому справа. А річ у тому, що нам підкинули двох маленьких та чарівних сестричок собачок. Вони були ще трошки налякані та не сміливі, але дітвора поводилась з ними акуратненько.
Так мені плакати захотілось в той момент бо з однієї сторони вже дуже набридли безвідповідальні люди котрі викидають маленьких створіннячок на вулиці, тим самим прирікаючи їх на поневіряння, а з іншої розчулили дітки які вже зробили Будку з дахом, купили води і корму. Ось так, в одній ситуації я побачила добро і зло. Я дуже сподіваюсь що з плином життя ці маленькі рятівники не втратять дару любові до тварин і так само віддано будуть піклуватись про братів наших менших.
Але все ж Ніколь і Аліса(так назвали сестричок у дворі) тепер безпритульні, вони не мають ні матусі ні люблячих господарів. Тому, друзі, якщо хтось має можливість і бажання забрати до себе маленьких колобочків, не стримуйтесь. Дівчульки вже їдять усе навіть гавкають на собачок, з цього роблю висновок, що охоронцями дому вони будуть хорошими. Не будьте байдужими проявіть свою Людяність, – розповідає Tanya Lyhochvor.

, , , , , переглядів: 244

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *