Історія одних пологів…

13.01.2017

Історія одних пологів…

Зазвичай кожна вагітна жінка, в якості «настанов» вислуховує цілу кіпу страшилок про пологи. Не скажу що це все міфи. Але знаю точно що пологовий процес індивідуальний в кожної жінки і навіть при кожній вагітності. А поки що повернуся в свою історію))

У мене закінчувався 41-ий тиждень вагітності а народжуватися ми ніяк не хотіли, мало того навіть не проявляли жодних перед-пологових передвісників. Тому нас з пузожителем, добровільно-примусово положили в лікарню. Це був понеділок. Заключення в лікарняних стінах давалося мені нелегко, так як я була досить активною панянкою і вагітність не ставала тому завадою.
В середу нам зробили УЗД і сповістили що ми повністю готові до народження і лікар розпочала мене готувати до запланованих на п’ятницю пологів. Підготовкою називаю-ламінарії.
Сказати що я хвилювалася, нічого не сказати, попри рекомендації лікарів добре виспатися я в ночі не зімкнула очей. А в 6 ранку стояла з речами на коридорі. Але, попри шалене хвилювання, в мене був позитивний настрой і впевненість в тому що я народжу швидко і благополучно, напевне наслідок прочитаного на початку вагітності британського дослідження, не пам’ятаю точно назви, але по суті, «Чим активніша жінка під час вагітності, тим стрімкіший у неї перебіг пологів».
Отож як тільки мене з коридору провели в пологовий зал, і я лишила речі і оглядалася на новій локації нас знову попросили пройти в гінекологію на гінекологічне крісло для пробивання вод (в пологовому відділенні такого крісла немає). Після пробивання вод мені поставили крапельницю з окситоцином і до 7 ранку у мене розпочалися перейми в періодичністю 5 хвилин.
О 7 ранку до мене приїхав мій партнер, ним виступала моя краща подруга, а зараз і кума)) та мій лікар. До речі про лікарів та лікарню. Народжувала я в Другому пологовому будинку міста Рівне, лікар – Голуб Ольга Іванівна, до неї зверталася до вагітності як до гінеколога, стояла на обліку ну і звісно народжувала.

Другий пологовий будинок в Рівному
Кожну годину лікар зобов’язала мого партнера водити мене в туалет, він знаходився в іншому крилі відділення, відстань для мене в тому стані була величезною. Також мені заборонили лежати, практично весь пологовий процес я просиділа на фітболі в перерві між переймами намагалася на ньому скакати))
До 12 години дня пологовий процес йшов не дуже активно, перейми все більше виснажували а відкриття було лише на три пальці. Після історії акушерки, про нормальний пологовий процес тривалістю 12 годин, та про стандартне відкриття, 1 палець 1 година. Я в своєму стані а він був вже неадекватним))) перейми через 1 хвилину, рвота і всі принади цього стану, стала телефонувати до лікаря і просити робити зі мною щось, малося на увазі епідуральну анельгезію. Але лікар перш за все мене подивилася і, о небо, сказала про відкриття на 7 пальців. Так що процедура знеболення відпала сама собою. В 5 хвилин на 14 годину на моїх грудях лежав мій синочок.

Пологи в Рівному
Користуючись моментом, хочу подякувати лікарю, Ольга Іванівна Ви найкращі, акушерці та санітарці (нажаль не пам’ятаю імен) вони професіонали своєї справи і дуже допомагали мені.

РS:

Нічого хорошого, нажаль, не можу сказати про дитяче відділення цього ж пологового будинку. Персонал халатний відношення до породіль і до дітей ніяке. Надіюся, за  роки що минули від моїх пологів, в цьому відділенні відбулися зміни на краще.

Джерело: mama.rovno.ua

, , , переглядів: 366