Наскільки важливо вірно обрати дитячу подушку

01.07.2020

Наскільки важливо вірно обрати дитячу подушку

Як часто ви бачите дітей, що вередують? Як думаєте, з чим це пов’язано? Погане виховання? Чи, можливо, малята погано сплять?

Медики стверджують: здоров’я та емоційний стан людини напряму залежить від якості її сну, і неважливо, це дорослий чоловік або маля. У свою чергу сон напряму пов’язаний зі спальними аксесуарами. Ліжко, матрац, ковдра, постільна білизна, подушка, – складові повноцінного відпочинку. Тому, купуючи кожну з перелічених речей, треба звертати увагу на найменші дрібниці!

Одна із найважливіших складових

 

Тож, дитячі подушки https://bayubay.com.ua/podushki/detskie-podushki/… Існують різні думки, з якого віку дітям потрібно купувати ці спальні аксесуари. Одні лікарі стверджують: малюк має спати на рівній поверхні до двох років. Аргументують так: дитина може задихнутися, лігши на животик; може розвинутися сколіоз; виникне алергія. Інші медики наполягають – створювати максимально комфортні умови для сну можна з перших днів життя. Для цього на ринку представлені спеціальні аксесуари для новонароджених. Тим, кому ще не виповнилося 12 місяців, рекомендують спати на аксесуарах висотою 2-3 см, розміром 40*60 або 35*45.

Батькам же краще дивитися, чи виникає у дитини відповідна потреба. Ортопедична подушка для дитини (має бути низька, середньої твердості) – обов’язкова річ при наявності патологій. Зокрема, якщо пошкоджені шийні хребці, нерівна голова, кривошия, родова травма тощо.

Як обрати?

Коли вашому дитинчаті виповнюється 2 роки – наявність у його ліжку підголовка – неабияка потреба. Він має бути плоским та достатніх розмірів, аби маля вночі не скочувалося.

Оскільки на ринку домашнього текстилю України представлений великий вибір обговорюваного товару, перш, ніж купити ту чи іншу модель, ознайомтеся з основними критеріями вибору товару:

  1. Матеріал – головний критерій відбору! Наповнювач може бути натуральний або синтетичний. Перший – більш екологічний, добре пропускає повітря, але може спричинити алергічну реакцію. Другий – стійкий, довговічний, може стати причиною надмірного потовиділення.
  2. Прання – аксесуар обов’язково повинен пратися, щоб дітки завжди поринали у сон на чистій, свіжій білизні.
  3. Шви – мають бути міцними, щоб наповнювач не виліз назовні.
  4. Твердість – радять середню. Якщо подушка надто м’яка – провалюватиметься голова дитинчати.

А вже із 6 років можна привчати дитя до сну на стандартних подушок розмірами 50*50, 50*70, 70*70.

Купуючи цей аксесуар, не женіться за знижками, які пропонує черговий інтернет-магазин… Рідко невисока ціна – гарант якості. Краще пожертвувати зайву гривню, ніж заплатити за свою економність здоров’ям власної дитини. Чи не так?

переглядів: 130

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *