Наймиліші цуценята у пошуках дому (+ФОТО)

Збір коштів на потреби армії України
29.08.2017

Наймиліші цуценята у пошуках дому (+ФОТО)

Важкість, втому та нервове роздратування знімуть пухнасті цуцики. Ви сумніваєтесь, а дарма. Скажете біля них клопоту багато, то дрібниці. А от їхній чудодійний вплив на вашу нервову систему – це доведений факт. Є навіть собаки-волонтери, які професійно займаються реабілітацією хворих! От президент Франції Еммануель Макрон відмовився від найпородистішого пса на користь собаки з притулку – це тренд.

Проте якщо вам байдуже на такі аргументи, просто погляньте на цих цуциків – вони народились, щоб про них піклувались! Ми підібрали декілька оголошень від волонтерів, які доглядають за пухнастими знахідками:

Метиси кавказької вівчарки
Підкинули в суботу вночі, діти за ними доглядають і кормлять! Цуценята віком до 2 місяців, будуть великими (більше коліна)! Віддаємо в приватні будинки.
Пишіть в ПП і телефонуйте 097 2167 190!

Малих залишилося двоє , вони і раніше шукали дім .Сьогодні -завтра вони можуть підхопити вірус і тоді буде запізно допомогати.
Вакциную , стерилізую за свій кошт.
Контакти: 0979495654 – Оксана Крупнова

Шоколадка і її сестричка шукають дім!
Малечу вивезли фактично в ліс де на них чекала голодна смерть, а то й гірше. Дуже лагідні, але різні мають характери. Шоколадка спокійна, що не скажеш про сестру енерджайзера. Цуцики ну дуже милі. На даний момент відкормлюю , від паразитів оброблені !! (зараз їм десь по 3 місяці) . Телефонуйте, детальніше все розповім. Контакти: 0961836396

І знову підкинуте невинне цуценя-клубочок любові, довіри, енергії та радості. Підібрали вчора під супермаркетом. Цуценя ручне, як визначити вік-не знаю, на вигляд біля 2 міс. Зараз малеча на перетримці, але, звісно, мріє про власний дім та люблячих маму й тата. Якщо вам сподобалося це миле цуценя, і ви готові взяти його до себе назавжди-пишіть, малеча так хоче тепла та любові. Контактна особа: Руслана Лукашенко.

, , , , , , , , , , переглядів: 3 189

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *