Перед пологами жінки перемагають у конкурсі краси

Збір коштів на потреби армії України
19.02.2017

Перед пологами жінки перемагають у конкурсі краси

Американці вміють дивувати світ, щорічно в різних містах США відбуваються конкурси краси для вагітних «Pre-Labor Day Pregnant Bikini Contest».

Конкурс краси для вагітних

Як і годиться на звичайних конкурсах краси, моделі дебютують в декількох образах, в тому числі і в бікіні. Вагітні конкурсантки беруть участь навіть в танцювальних конкурсах, і як відзначають судді і глядачі, багатьом вдається виглядати сексуально. Також жінки практикуються в догляді за дітьми, конкурс на швидкість заміни памперсів.

Конкурс краси для вагітних Конкурс краси для вагітних Конкурс краси для вагітних Конкурс краси для вагітних Конкурс краси для вагітних Конкурс краси для вагітних Конкурс краси для вагітних Конкурс краси для вагітних

По правила конкурсу у ньому можуть брати жінки яким виповнилося 21 рік, і до планових пологів у яких залишилося не більше трьох місяців. За всю історію конкурсу траплялося багато цікавинок. Наприклад, одна з учасниць сіла на шпагат, перебуваючи на шостому місяці вагітності,  інша фіналістка  розпочала народжувати – перехвилювавшись від здобутої перемоги.

Конкурс краси для вагітних Конкурс краси для вагітних Конкурс краси для вагітних

У якості призів переможниці отримують: грошову винагороду, цінні подарунки, навіть косметичні та медичні процедури.

Конкурс був створений за допомогою радіоведучого Рода Райана, який повідав: “Я увійшов до кабінету мого боса багато років тому і сказав, що я хочу зробити конкурс вагітних в бікіні. Він вигнав мене з кабінету. Подивіться, що ми маємо тут сьогодні ввечері. “

Джерело: muzikam-net.com

, , , переглядів: 2 546

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *