Пологовий будинок №2 показав палати та пологові зали

27.04.2017

Пологовий будинок №2 показав палати та пологові зали

Цього разу, майбутні матусі та учасниці проекту «Пузата мама -2017» відвідали Пологовий будинок №2 Рівненської міської ради.

Пологовий будинок №2

Головний лікар Сергій Сулімовський провів оглядову екскурсію та продемонстрував майбутнім мамам пологові зали та палати, де знаходяться мами й новонародженні.

Пологовий будинок №2
За словами головного лікаря нині, окрім комфортних палат, пологових залів, заклад оснащений новітнім обладнанням.

Пологовий будинок №2

Дбати про здоров`я породіллі та новонародженого – наш основний пріорітет, – наголошує Сергій Сулімовський. – Ми всіляко пітримуємо партнерські пологи,уникаємо рутинних, інвазивних втручань, надаємо перевагу не медикаментозним методам, проводимо пропаганду грудного вигодовування та сумісного перебування матері та дитини.

Пологовий будинок №2

Також, учасниці проекту з отримали цінні поради підкріпленні лікарським досвідом про перебіг вагітності, самі пологи та період перебування мами та новонародженого стінах лікарняного закладу.

Пологовий будинок №2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тут вагітні побачили пологові зали, ліжка пристосовані спеціально для пологів та познайомились із медичними працівниками.

Пологовий будинок №2

Така свого роду екскурсія досить корисна та пізнавальна для майбутніх мам, особливо тих, хто народжує вперше. Відтак, вагітні на власні очі змогли побачити де на світ з`являються більшість рівненських малюків.

, , , переглядів: 2 806

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *