Поневіряння жіночої консультації: куди та коли цього разу

19.05.2017

Поневіряння жіночої консультації: куди та коли цього разу

Останніми днями рівняни активно обговорюють чутки про можливість переведення жіночої консультації у приміщення міського пологового будинку №2, що по вулиці Медична. Вагітні жінки та пересічні рівняни обурюються таким «переїздом». Мешканці міста говорять що медична реформа в дії це “все для людей”, адже спочатку консультацію перевели з Драгоманова в сусідній будинок та розмістили на пятому поверсі поліклініки, а зараз хочуть перевести в інший кінець міста. Кажуть, що їм доведеться бігати з лікарні в лікарню, а це створює незручності.

Жіноча консультація

Начальник охорони здоров`я Рівного Віктор Іськів дав коментар для erve.ua, в якому запевнив, що поки це лише розмови.


«Рішень щодо переміщення жіночої консультації немає. Ми чекаємо поки Верховна Рада прийме закон. Наразі ситуація обговорюється», – зауважує Віктор Іськів.

Жіноча консультація

Натомість головний лікар Центру ПМСД Центральний (Поліклініка №2) Олег Шрам розповідає, що жіноча консультація була у поліклініці тимчасово.


«Зараз ми обслуговуємо 45 тисяч населення, а нам дадуть 115 тисяч. До 1 липня жіноча консультація буде у нас. Далі не знаю куди їх відправлять», – каже Олег Шрам.

Однак, за його словами, з початку липня вагітні будуть вже спостерігатися у сімейних лікарів.


«Як правило вагітні мало ходять, тому їм це шкодити не буде. Окрім того, вони повинні двічі за період виношування дитини приходити на огляд до гінеколога», – додає лікар. 

Жіноча консультація

Остаточне рішення має прийняти Верховна Рада. А поки ж жіноча консультація залишається на місці.

, , , переглядів: 836

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *