Прикрашаємо дитячий одяг: поради для тих, хто займається шиттям

Збір коштів на потреби армії України
20.11.2022

Прикрашаємо дитячий одяг: поради для тих, хто займається шиттям

Бізнес на пошитті дитячого одягу — дуже прибутковий. Батьки охоче купують для своїх малюків цікаве, якісне вбрання ручної роботи. Та кожен майстер може зіштовхнутися з браком ідей. На певному етапі важко постійно вигадувати, як виділитися серед конкурентів, та що цікавого запропонувати клієнтам. Сьогодні ми вам допоможемо. Розповімо, який декор на дитячому одязі — актуальний, та як його нанесення спрощує промислова вишивальна машина. Почнімо!

Ідеї, які допоможуть стильно прикрасити дитячий одяг

Вишивка

Вишивання на дитячому одязі — це не лише традиційні українські орнаменти. Сучасні техніки вишивки дозволяють створювати цікаві принти:

  • анімалістичні — тварини, птахи;
  • флористичні — квіти, рослини;
  • абстрактні — цікаві орнаменти у мінімалістичному стилі;
  • написи — лаконічні слова, мотиваційні фрази, вислови улюблених героїв з мультфільмів.

Тут дуже важливо слідкувати за трендами: відстежувати, що подобається конкретно вашій цільовій аудиторії.

Аплікація

Чудова можливість створити на дитячому одязі цілі картини в реалістичному або абстрактному стилі. Улюблені герої мультфільмів, звірята, сердечка та зірочки — варіантів аплікацій існує безліч. А для їх створення використовуються різноманітні тканини — натуральні та синтетичні.

Аплікація має добрий вигляд на одязі світлих та пастельних відтінків, адже допомагає зробити таке вбрання більш яскравим, цікавим та веселим.

Фурнітура

Бусини, стрази, гудзики — всім цим можна дуже класно прикрасити вбрання ручної роботи для дітей. Створіть з фурнітурних елементів цікаві аплікації або малюнки, доєднайте до цього мереживо або тканину контрастних відтінків. Таке вбрання точно не залишиться непоміченим.

Малюнки

Малюнки на одязі — це дуже актуально. Виконувати їх можна вручну, за допомогою спеціальних фарб для тканини. Але простіший спосіб — це використання спеціального обладнання, термопреса. Термопрес дозволяє легко та швидко перенести будь-який принт на тканину, та зробити дитячий одяг ну дуже стильним.

Варіанти малюнків:

  • фотопринт;
  • герої мультиків та казок;
  • абстрактні зображення.

Багато цікавих та нестандартних ідей можна легко знайти у творчих блогах. Достатньо приділити цьому трішки часу. І, звичайно ж, мати натхнення.

Що важливо під час створення декору дитячого одягу?

По-перше, декор повинен бути безпечним. На оздобленні дитячого одягу для малюків 2-5 років варто уникати бусин, стразів, гудзиків, які дитина може легко відірвати та проковтнути. Допускається використання лише безпечної, та обов’язково якісної фурнітури.

Другий важливий нюанс — це чітке розуміння вашої цільової аудиторії та її смаків. Обирайте ті варіанти декору, які гарантовано сподобаються вашим клієнтам, шукайте нові ідеї, експериментуйте. Бажаємо багато-багато натхнення!

За матеріали для статті дякуємо компанії Ricoma — виробнику промислового вишивального обладнання, родом зі Сполучених Штатів.

переглядів: 7 996

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *