«Пузата мама» відкриває новий, вагітний сезон!

02.09.2017

«Пузата мама» відкриває новий, вагітний сезон!

 

Мама пузата

Ви вагітні? Тоді Вам сюди!

Проект для вагітних «Пузата мама-2017» відкриває VIII сезон. Мета проекту – пропагувати здорове і щасливе батьківство. Вагітні учасниці конкурсу вкотре доведуть, що бути матір’ю – це красиво, здорово і модно.

VIII сезон проекту для вагітних «Пузата мама-2017» триватиме до кінця листопада, коли і відбудеться фінальна частина конкурсу. Наразі вже розпочато прийом заявок на участь від вагітних жінок.

Головною вимогою участі від організаторів проекту є хороший перебіг вагітності усіх конкурсанток. Взяти участь у проекті можуть усі бажаючі вагітні рівнянки незалежно від віку, у яких термін вагітності на момент подачі заявки становить від 3 до 7 місяців. (дата пологів має бути не раніше кінця листопада).

–  Цьогоріч вперше за 7 років нашої діяльності ми вирішили провести “Пузату маму” для тих вагітних, які з очевидних причин не можуть стати учасницями навесні. А тому, наш старт стане своєрідним сюпризом для тих матусь, які вже давно мріяли стати частинкою “Пузатої мами”. розповідає засновник проекту Оксана Кравець.

Мама пузата

Для реєстрації учасниці необхідно надіслати лист-анкету з поміткою “Пузата мама” на електронну адресу конкурсу puzatamama@ukr.net, де треба вказати:
• ПІБ;
• контактний телефон (обов’язково!);
• інформацію про себе (місто проживання, місце навчання/роботи, вік, зріст, життєве кредо, хобі, зацікавлення тощо);
• термін вагітності;
• наявність дітей, їх вік;
• фото

Прийом заявок на участь у конкурсі триватиме до 11 вересня 2017 року, включно.

На учасниць «Пузатої мами-2017» в рамках конкурсу чекає низка тренінгів – як психологічних, антидепресивних, так і для позитивного налаштування та саморозвитку. Також для учасниць конкурсу проводитимуться фітнес-тренування та заняття у басейні. Крім цього, усі конкурсантки традиційно візьмуть участь в ексклюзивній фотосесії, за результатами якої буде організована фотовиставка.

Вагітних  навчатимуть найкращі фахівці  Рівного у сфері народження та виховання діток, які проведуть для них різноманітні корисні тренінги, зустрічі, майстер-класи. Також вони побачать місцеві пологові будинки, отримають безцінний досвід знайомства.

Особливістю конкурсу «Пузата мама» є те, що у ньому немає переможців і переможених. А закінчиться конкурс, фінальною вечіркою, де на подіум вийдуть усі учасниці цьогорічного конкурсу, а також дітки учасниць усіх минулорічних проектів «Пузатої мами».

Слідкувати за проектом «Пузата мама-2017» можна в соцмережах: Пузата мама у Інстаграм та Пузата мама у ФБ.

 

, , , , переглядів: 328

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *