Рівненський перинатальний центр провів екскурсію для рівнянок

23.04.2017

Рівненський перинатальний центр провів екскурсію для рівнянок

Побачити пологові зали, палати сумісного перебування, та послухати лекцію від лікаря- гінеколога мали змогу фіналістки конкурсу «Пузата мама -2017».

екскурсія перинатальним

Медичні працівники закладу показали майбутнім мамам, де та в яких умовах з`являються на світ маленькі мешканці Рівного та області.

екскурсія перинатальним

Візит вагітних до пологового відбувався під керівництвом заступникаголовного лікаря з неонатології Галини Ковальової та заступника головного лікаря з медсестринської роботи Катерини Величко.

 екскурсія перинатальним

Пізнавальну лекцію про пологи для вагітних рівнянок провів лікар-гінеколог Артур Федорків.

 екскурсія перинатальним

екскурсія перинатальним

Варто відмітити, наразі в обласному перинатальному центрі створено повний цикл надання медичної допомоги вагітним жінкам, жінкам під час пологів, породіллям і новонародженим від моменту зачаття дитини і до її виписки.

Одним із першочергових завдань закладу є виходжування передчасно народжених малюків з дуже маленькою вагою тіла, – розповідає неонатолог Галина Ковальова. – Ми маємо дев’ять індивідуальних пологових залів, а післяпологове відділення  розраховане на сумісне перебування матері і дитини. Більшість палат у закладі – одно- та двомісні, оснащені телевізорами, холодильниками, туалетами, душовими кабінами, де здійснюється круглодобово подача гарячої і холодної води. 

Наразі, за словами медиків Рівненський обласний перинатальний центр  має 123 ліжко- місць. Однак,  лікарі наголошують, що не всі бажаючі можуть тут народжувати. Для цього мають бути певні медичні показники стану здоров`я вагітної, плоду та новонародженої дитини.

екскурсія перинатальним

Майбутнім мамам показали пологові зали, палати сумісного перебування, реанімаційне відділення та розповіли про найважливіші моменти,  які варто пам`ятати під час народження малюка.

екскурсія перинатальним

екскурсія перинатальним

Також у центрі створено відділення так званого другого етапу виходжування новонароджених – постінтенсивного догляду та виходжування недоношених новонароджених. Тут медики доглядають за дітьми після лікування у відділенні інтенсивної терапії, допоки стан їхнього здоров’я дозволятиме виписати їх додому.

екскурсія перинатальним

Щороку в Рівненському обласному перинатальному центрі народжуються понад 3,5 тисячі малюків, і 12% з них з’являються на світ передчасно.Тут мають можливість рятувати життя немовлят із малою та екстремально малою вагою (від 500 грамів), виходжувати глибоко недоношених і тяжкохворих малюків. При цьому, завдяки зусиллям медиків, 75% недоношених, маловагових діток виживають. Протягом місяців їх виходжують у закладі, навчають батьків особливому догляду за малюками, додають їм упевненості в сприятливих прогнозах на майбутнє.

, , , , переглядів: 1 160

Останні новини від OGO.ua


Кількість коментарів: 4
  1. Ой як все чудово виявляється. Ще б до цих ремонтів персоналу професійного додати. Чогось немає статистики а скільки ж діток в їх руках зі здорових стали потенційними інвалідами. Може повернетесь на екскурсію щоб допитати? І при цьому жодних розслідувань таких випадків, жодних позбавлень посад таких “вмілих лікарів”. А то щось так гарно все, що аж тошнить.

  2. Олена Клімович 23.04.2017 at 23:11 Відповіcти

    Ви не узагальнюйте,не рівняйте всіх під одного, пишіть прізвища “вмілих лікарів”.я особисто там двійню народжувала і на мою думку там прекрасний кваліфікований персонал.

  3. народжувала двох, дуже задоволена. хоча були проблеми.
    а от ставлення до сестри обурило і в шоці досі, перед великодніми святами лікар її просто виставив за двері і нічого не зробив, як результат в вівторок сестру чистили…на Мірющенка

  4. Так, все чудово! Гарні палати, хороший ремонт…Але потрібно бути готовим до того, що в критичний момент, як то “загроза”, майбутній мамі скажуть що немає вільних палат і направлять в міський пологовий, щоб там лікували і зберігали вашу вагітність (дякувати Богу і дійсно хорошим лікарям, там зберегли!) також забули написати про благодійний внесок, який треба сплатити щоб поставили на облік (рік назад платила 400 гривень). Тож майбутні мами, добре зважте всі “за” і “проти”… Легких вам пологів!!!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *