Рівняни збирають кошти на міні-притулок для котів

13.11.2017

Рівняни збирають кошти на міні-притулок для котів

Проблемою безпритульних тварин у Рівному опікуватись по великому рахунку нікому, лиш волонтери збирають по копійці для собак та котів безхатченків. Всіх не обігрієш і не нагодуєш, проте хоча б частку пухнастих вдасться врятувати та простерилізувати, тож проявіть свою щиросердність по відношенню до братів наших менших.

Збираємо кошти для котячого міні-притулку!
До нас звернулась жителька села Шубків, Світлана, яка на даний час опікується 27 котами. Склалася така ситуація, з якою вона, пенсіонерка, не може впоратись самотужки. Спочатку в неї було шість котів. Потім вона підібрала скаліченного котика на дорозі. Також жінка підгодовувала дикуватих кицьок, яки облаштувалися в розваленій хаті поряд з її будинком. А на зиму всі ці кицьки з купою кошенят перебралися до Світлани. Вона переживає за їх долю, але прогодуватися таку кількість тварин на одну пенсію не може. Самі маленькі кошенята майже всі хворі, їх семеро, зараз вони проходять курс лікування.
В першу чергу будемо стерилізувати 5 кицьок -це 1000 грн. Також необхідно зробити теплі будки для котів. Контструкція таких будок набагато складніше і затратніше, ніж для собак. Принцип, за яким вони будуються можете переглянути ось в цьому відео https://www.youtube.com/watch?v=L48rNsGZB0w. Вартість матеріалів для корпусів будок (без накриття) – 2500 грн. Отже, на даний час необхідно зібрати 3500 грн.
Саме болюче питання для Світлани – це харчування. Крупи, курячі корпуса, голови, обрізі та ін. – потрібні завжди. 
І, звісно, необхідно прилаштовувати котиків. Будь ласка – обирайте своє мурщастячко) Всі гарні, доглянуті, на любий смак – чорні, білі, руді, полосатики.. https://www.facebook.com/487902901231064/photos/… 
Будемо вдячні за будь-яку допомогу! Якщо перераховуєте на їжу, то будь ласка зазначайте це. Звіти з чеками будемо викладати під цим постом. 
Номер картки Приватбанк 5168 7427 0473 1326 Ковальчук Наталія, телефон Світлани 0987608534

, , , , , , , переглядів: 2 085

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *