Скільки становить допомога при народженні дитини у 2017 році

28.01.2017

Скільки становить допомога при народженні дитини у 2017 році

Допомога по народженню дитини

Підвищення розміру допомоги у зв’язку з народженням дітей в Україні в 2017 році не передбачено. Як і раніше, грошова підтримка від держави буде надаватися батькам, які звернулися в управління соцзахисту в рамках встановленого законом терміну (1 рік з моменту народження дитини).

Загальний розмір декретних виплат становить 41 280 гривень. Однак отримати всю суму грошової допомоги по народженню відразу у батьків не вийде, оскільки дитячі виплачуються в два етапи. Перший – одноразова допомога (10 320 гривень) – зараховується на банківський рахунок батьків через 1-2 місяці після оформлення допомоги. Другий – сума, що залишилася (30 960 гривень) – виплачується рівними частинами (860 грн.) Протягом трьох років.

Допомога одиноким матерям

Надання грошової допомоги на дітей одиноких матерів регламентовано Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми». Сума виплат у 2017 році збільшена не була і, як і раніше, становить різницю між 100% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців. Максимальний розмір допомоги матерям-одиначкам:

tablica-razmera-vyplat-odinokim-materjam-v-2017-godu

Джерело: http://newsnet.hostenko.com/

, , , переглядів: 1 237

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *