Список речей, які потрібні вагітним рівнянкам у пологовий будинок

20.01.2017

Список речей, які потрібні вагітним рівнянкам у пологовий будинок

Пологи – це надзвичайно важливий та трепетний момент у житті кожної жінки. І кожній хочеться, щоб усі необхідні для цього процесу речі були під рукою.

Щоб нічого не забути, усе правильно спланувати вагітним рекомендують починати підбирати речі для пологового будинку вже з 32 тижня вагітності. Адже життя непередбачувана штука: сьогодні ввечері ви лягали спати вагітною, а завтра ви –  вже мама прекрасного малюка.

Списки, які пропонують підготувати вагітним у пологових будинках Рівного практично не відрізняються між собою. Вони складаються з кількох основних блоків.

Найперше – це документи. Заготуйте папку, в якій буде ваша обмінна картка, паспорт, паспорт чоловіка, страховка (якщо така є в наявності). Інший блок – це речі, в тому числі і низка медикаментів, які потрібні вам у родзалі. Третій блок – речі для малюка. Четвертий блок – післяпологовий (речі для мами та малюка під час перебування у палаті спільного перебування).

Кореспонденти видання “Маленькі рівняни” завітали до Рівненського обласного перинатального центру та взяли список речей, які пропонують мати з собою породілям, які народжують саме в цьому закладі.

А ось такий список для майбутніх мам видають у Рівненському міському пологовому будинку

, , , , переглядів: 13 662

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *