У кого краще народжувати: досвід рівнянок

Збір коштів на потреби армії України
19.01.2017

У кого краще народжувати: досвід рівнянок

Ні для кого не секрет, що для рівнянок вже звичним є те, коли за місяць чи два до пологів родина домовляється з лікарем про те, щоб народжувати саме у нього. Для чого це потрібно? По-перше, щоб бути впевненим і знати, що знайома вам людина допоможе народитися вашому малюкові. По-друге, настрашені багатьма історіями батьки часто хочуть перестрахуватися і готові заплатити подяку лікареві, аби лиш все було добре. По-третє, це дає можливість обрати не тільки лікаря, а і заклад в якому народжувати. Адже, для прикладу, за направленням та місцем проживання вас направляють у міський пологовий, а ви хочете народжувати у перинатальному центрі.

Водночас, прийнявши рішення про пологи за домовленістю, батьки часто вагаються і самі не знають якого лікаря обрати, щоб народити саме у нього чи в неї.

Кореспонденти сайту “Маленькі рівняни” провели опитування та зібрали коментарі з соціальних мереж Рівного про те, в кого народжували рівнянки і яких лікарів щиро рекомендують:

АЛЯ – Я усіх народжувала у Єнікеєвої Вікторії Миколаївни! При перших пологах-врятувала життя і мені, і дитині! У Харкові завідувач кафедри неонатології, професор медичних наук сказала, що при таких показниках, які були у мене, вірогідність вижити під час операції обох (і матері, і дитини) не висока, і що мене оперував лікар із золотими руками. ОЛЯ – Народжувала двійню у Степана Лічнера. Надзвичайно задоволена відношенням та професіоналізмом. чула про нього різне, але переконалася, що не варто вірити усім чуткам. Рекомендую!

 

НАТАША – Найкращий лікар Юрчик Олег Миколайович.

 

ЯНА – Домовлялась з Сулімовським, дуже ним задоволена. Але попереджаю, що він не з тих, що сюськаються, але як людина і лікар просто??

 

ТАНЮШКА – Народжувала в серпні свою другу дитинку у Муравської все дуже професійно і лікар класна. В 01 ночі приїха в роддом і через 20 хв. Вона вже була а в 02 годині родила свого козака. А на перших родах 3 роки тому вона від мене взагалі невідходила постійно була поруч. Супер лікар і класна баба смішна.

 

НЕЛЯ – Я народжувала в жовтні у Нобіса, дуже хороший і прикольний лікар,пологи пройшли без ускладнень і розривів,хоча це у мене перша дитина,велике йому дякую,ми не домовлялись і він нічого не просив,ми самі йому подякували,раджу народжувати у нього!!!ЛЮДМИЛА –  Харитонов Олександр Сергійович хороший спеціаліст, суми не називає.

 

ІРИНА – Муравська Світлана Іванівна зав.відділенням пологовий буд.на Мірущінка

 

ОКСАНА – Мельничук.  Хороший лікар. Ми з ним домовлялися. І добу, поки я намагалась родити сама, постійно був на місці (попри те, що це були новорічні вихідні). Потім довелось кесерити (КР проводив разом з Музикою).Відповів на всі мої 100500 запитань, від вакцинації дітей і до качання пресу))))
І суми він не називає.

 

ТАНЮША – Подруга домовлялися лише з акушеркою, на мірющенка., лишилася задоволена., основну роботу робить акушеркаМи побачили, що думки рівнянок різняться. Водночас ці імена лікарів, які ми зібрали зустрічаються найчастіше серед тих, кого хвалять рівнянки і кому дякують за своїх здорових та щасливих малят!

, , , переглядів: 59 127

Кількість коментарів: 81
 1. Сулімовський Сергій Іванович та Нестеренко Лариса Миколаївна – дякую їм за допомогу народити двох чудових діток!!!

 2. Бойко Світлана Антонівна – лікар від Бога.Повністю участвує в пологах разом з акушеркою,завжди поряд,і до самого кінця.Вдячна їй за її працю!!!!!

  • Усе правда!!!! Лікар від Бога!!! Перші пологи вага синочка 3870) і жодного розриву!) дякую Світлані Бойко за синочка!!!!

 3. Я народжувала у Голуб Ольги Іванівни в 2012 році, дуже задоволена. Рекомендую

 4. Муравська Світлана Іванівна- дякуючи ій і іі професіоналізму маю своє маленьке Сонечко!

 5. Дякуємо за рекламу лікарів!)))

 6. Муравська Світлана Іванівна!!! Обожнюю її?

 7. Якщо зважусь на третю дитину то народжуватиму тільки в Муравської С.І.
  Вона врятувала не лише мого сина а й мене.

  • Мені Муравська здоров’я зіпсувала. І дитину ледве врятували через іі халатність. На пологах присутня не була. Взяла 150уо.
   Мій гінеколог радив звернутись до суду.

 8. Муравська Світлана Іванівна!!! Після пологів лор і стоматолог набагато страшніші, ніж народження дитини)) акушерка Світлана Анаталівна і Муравська Світлана Іванівна в тандемі це запорука того, що народжувати зовсім не страшно, не боляче і з позитивом!

  • Погоджуюсь з кожною літерою!!!! Світлана Анатоліївна і Світлана Муравська – ідеальні пологи! Їхала до неї,аж з Львівської обл.! Усім подругам раджу лише її , мало того усі кому я радила народжували у неї і всі без вийнятку дякуюють до сьогодні!!!

 9. Муравська Світлана Іванівна – це лікар її Бог і чуйна людина, я її теж обожнюю, якщо дасть Бог ще дитинку, то тільки до неї !!!

 10. Завдякі С. І. Муравській і в нашій сім’ї зявилось двоє діток!! Безмежно вдячна їй, як лікарю і як жінці!!!

 11. +++++за Муравську. Лікар від Бога. Живе своєю роботою

  • Тільки Муравська С.І!!!!Живе не тільки своєю роботою, а й на роботі! Двійко моїх малят з’явилося на світ при професійній участі Світлани Іванівни-хорошого відповідального спеціаліста та чуйної людини.Рекомендую!!!

 12. Нічого погано сказати по Світлану Іванівну сказати не можу,але перша дитина яку я народила має діагноз ДЦП.І я не одна така, побувавши на реабілітації де лікуються такі дітки.В більшості лікарів є не тільки позитивні роди але й такі непередбачувані як у мене.І повірте таких вирадків не по одному і не по два.Я домовлялася і як кожна мати хотіла радіти першому слову дитини,першому кроку.Правильно ми мовчимо бо нам не хочеться згадувати той страшний день для нас.

  • Таке трапляється у нашому житті, не падайте духом, а от у нас навпаки прогноз не втішний, а син сама втіха, дякую С.В.МУРАВСЬКІЙ!

 13. Підтримую усіх хто народжував у Муравської Світлани Іванівни та акушерки Світлани Анатоліївни.Процес пологів приніс радість і позитив,бо не відчуваєш болі і в голову не приходить ні одна дурна думка.Дякую цим майстрам свого діла,допомогли з’явитись на світ моїй донечці у листопаді 2016р.

 14. Доброго дня, я сама народжувала своїх двох діток не в Рівному, але була партнером на пологах у своєї куми. Лікар, який приймав був С. Лічнер. Негативого нічого не можу сказати, була налагоджена робота з акушеркою та медсестрами, все пройшло добре. Є свої недоліки в роботі працівників пологового, але в процесі народжування все норм.

 15. С. Лічнeр, народжувала нe я, а жінка брата. Я особисто відвозила породіллю в пeринатальний, на початку пeрeймів подзвонили (домовлялися з ним )-сказав іхати, він під ідe… Після того трубки нe брав, і на дзвінкі нe відповідав, ми пeрeживали тому, що дитина була дужe вeлика 4800. Алe чудом нам попався дужe хороший лікар -Артур, шкода по-батькові нe памятаю. Нeхай йому Бог пошлe всe найкращe, тому, що вeсь процeс пройшов профeсійно і щиро, з турботою. Дякую!

  • Бузаш Артур Володимирович… Народжувала першу донечку в нього в 2003, не домовлялися… Роди довгі були, як згадаю))) ех… Все пройшло добре, дякую йому!!! Маю вже трьох доньок)) ні разу ні з ким не домовлялася, дякуючи Богу всі живі й здорові!!! Моя думка, що молитися треба, щоб Бог посилав мудрість і вдачу в руки лікаря і тоді не важно хто на зміні.

  • Таких як Лічнер потрібно давно саджати в тюрму!Совісті немає!Домовлятися з людиною і не приїжджати на роди або приїхати просто щоб забрати хабар!Робота виконано неякісно!Дай Бог щоб жінка відійшла від тих родів!Бо прийдеться приймати міри!!!

 16. Нарожувала у Муравськоi С. I. В листопадi 2016. Класна лiкар та людина.

 17. Першу дитинку народжувала не домовляючись ні з ким. Тоді черговим лікарем була Муравська С.І. Відношення причудове. Все пройшло добре. Звичайно ж за другою я теж прийшла до неї , вже як завідуючої відділенням. Лікар прекрасний.

 18. Я теж народжувала і стояла на обліку у Муравської С.І. Всім задоволена! І всім її раджу!

 19. Олег Юрьевич врач от бога иду к нему за третьим сыном, Он на связи и днем и ночью… Информацию дает более чем достаточно, приятный и очень деликатный ,с индивидуальным подходом каждой пациентки, много подруг и знакомых к нему ходят. Большое ему спасибо за все что он от меня терпет и за мальчишек моих .

 20. Тільки Муравська С.І!!!!Живе не тільки своєю роботою, а й на роботі! Двійко моїх малят з’явилося на світ при професійній участі Світлани Іванівни-хорошого відповідального спеціаліста та чуйної людини.Рекомендую!!!

 21. Народжувала дiток у Энiкеэвоi
  Вiкторii Миколаiвни.Першу доню народжувала природньо,а двiйнята з’явились на свiт шляхом кесарського розтину.Вiкторiя Миколвна дуже вiдповiдальна i уважна,пологи пройшли швидко,без ускланень.Доречi,на збереженнi я була два мiсяцi пiд наглядом Энiкеевоi.

  • Ага, і дуже дорога(

   • Мені Єнікеєва суми не називала , спостерігалась в неї . був ургентний кесарський розтин , за 5 хв. була в операційній , операція проведена по вищому розряду ! навіть рубця за 3 роки не видно , дякували вже при виписці , а могли б і нічого не дати … не вимагала … ми зробили на свій розсуд. Кесарський саме раджу робити в неї , а от природні – не знаю, просто вона не дуже до спілкування . вона більше хірург , а там треба і поговорити і заспокоїти … Раджу з Мірющенка Царук Ірину Андріївну , фанат реальний своєї справи, живе своєю професією , крім того проводить ЕКО в Благодарі , дарує довгожданну вагітність, а потім може прийняти пологи …

 22. Наталія Ліп"яцька 20.01.2017 at 20:02 Відповіcти

  Сергій Іванович Сулеймовський – задоволена дуже його відношенням і професіоналізмом.Лікар з великої букви!Раджу!

  • Добрий день.Я прочитала ,що ви народжували в Сулімовського.Хочу запитати який він на родах ,бо чула що дуже злий і кричить.

 23. Народжувала у Муравськоі Світлани Іванівни.Чудова людина і спеціаліст.Якщо народжувати то тільки в неі

 24. Кращий лікар від Бога це Муравська Світлана Іванівна!!!!!! ????

  • А мені Муравська дитину загубила, так що не сильно хваліть. У неї як у лікаря теж вже кладовище є.

 25. Я народжувала в Погребняк Вікторії Василівни і дуже задоволена її профісіоналізмом, оперативністю і гарним відношенням до людей!

  • Мені теж дуже сподобалася Погребняк. Уважна, приємна.

  • Також народжувала у Погребняк. Стояла в неї на обліку, хоча не місцева. З нею і домовилася про пологи. На пологах була, допомагала, втішала, підбодрювала.
   Після пологів всі 4 дні, які я перебувала в центрі вона мене навідувала і розповідала як правильно доглядати за дитиною, як купати, як робити масажики і тд. Не було і дня, щоб вона не зайшла до мене і не перевірила здоров‘я моє та моєї дитини. Дякую їй!!!

 26. Жильчук Ігор Євгенович – супер! Претензій немає. Двох дітей народжувала з ним у 2012, 2013 роках. І акушерка Ліна дуже хороша. Рекомендую.

 27. Народження дитини це завжди свято!!! Кожна мамочка хвилюється, і таке питання хто ж допоможе з’явитися її лялечці на світ дуже актуальне!! Я, як мама двох діточок, хочу сказати наступне!! Саме головне, залежить від вас!! Будете слухати лікаря та акушера в пологах все пройде на УРА!! Щодо лікарів)) Кожен хвалить свого! Ну тоді і я залишу рекомендацію)) Нестеренко Л.М. та Бойко С.А.( ПЕРЕНАТАЛЬНИЙ) Це саме ті спеціалісти, яким я довірила своє життя та життя своїх дітей

  • можливо маєте номер телефону до Бойко С.А? вона лише роди приймає чи і веде облік?

 28. Моя племінниця народжувала у лікаря Андрія Мельничука, що у міському пологовому будинку (Мірющенка). Ситуація була складна. У 16-річної вагітної був дуже високий тиск, довелося викликати передчасні штучні пологи. Завдяки золотим рукам Андрія Мельничука пологи минули успішно: племінниця бавить чудову донечку. Лікар – професіонал і надзвичайно порядна людина: нічого не вимагав. Жодної копійки не взяв. Дякуємо всією родиною Андрію Мельничуку і молимося Богу, щоб оберігав його від усього лихого.

 29. Не раджу МУРАВСЬКУ С.І
  150уо. На пологи не явилась. Епідуралку зробили без моєі зробили під час потуг. Як наслфдрк – припинення род.дічльності і всі пиоблеми. Пісоя епізіо Шви не перевірив ніхто жодного разу. Маю тепер проблеми з пролапсом. Чекає операція. Додому виписали з температурою 38 і плацентою не відійшовшою.
  Дитину ледве врятувала акушерка вауумом. Наслідок – множингі кісти і тромби в мозку. Лікували до року.
  Вагітеість була бездоганнс, дитя розвивалось ідеально.
  Мій гінеголог радив знайти адвоката і подати до суду. Більшого безладу я не зустрічала. І дай Боже не зустріну більше

  • Брехуни, зачєм?Ви правду говорите, чи у вас говорить відчай? Не брешіть, бо Муравська то лікар від Бога!

   • Так, говорить відчай. Не дай Боже нікому не бачити мук своєї дитини і реально розумієш, що допомогти не можеш, бо насильніші протисудомні препарати не діють. Тому для мене Муравська- нагірший лікар, з яким я стикалась

    • Почекати, Ви ж написали, що вона на пологи не з’явилися. То в чому вина Муравської, що якісь ІНШІ МЕДПРАЦІВНИКИ робили вам епідуралку, епізіо, вакуум і т.д….???

   • Це все не від Муравськоі залежить,а від Бога!!!

 30. Хочу розповісти свою історію вагітності і пологів у Погребняк В.В.Під час вагітності лікар говорила,що дуже переживає за своїх пацієнтів, аби в них все було добре,гроші не головне.Моя вагітність була важкою,з патологіями,які лікар на останньому місяці вагітності проігнорувала.Моя дитина народилася з вагою 4650 синя в стані гіпоксії.Про вагу плоду я дізналась після пологів. Пологи були проведені неправильно і це мені підтвердили 2 лікарі і невролог. Після пологів дитина має органічне ураження нервової системи ,як наслідок ЗМР,епілептичний синдром,гіперактивність.В мене багато гінекологічних наслідків,які я не можу вилікувати до цього часу.Погребняк В.В. ніяк не розуміє,що ставити на конвеєр люські долі і життя не можна,адже сльози матерів так просто не минають.Тому не довіряйте так сліпо лікарям,консультуйтеся з кількома спеціалістами і вчіться на чужих помилках,адже цей лікар виступає за природні пологи любою ціною і зовсім не відповідає за свої слова.

 31. Домовлялася за кесерів ростин(вдруге) Сулімовським С.І. лікар від Бога.Нічого не бере.

  • Народжувала в Сулімовського в 2010 році. По домовленості. Почитала інтернет, зробила вибір. Весь процес був повністю в його руках. Не найважчі роди, але тягнулися годин з десять. У трьох породіль за той час прийняв дітей. Тоді прийшов, стимульнув, ну і хвилин за 20 народився мій козак. Враження в мене склалося, що доктор трохи прикрий, жінок не шкодує, командує на родах, як на плацу. Але культурно. З ним не панікуєш. А якщо яке ЧП, то сам прокесарить, чекати не треба. Це теж важливо. З дитиною все було супер, хоч трохи недоносила. Напад ниркової кольки в роддомі діагностував за 5 секунд, стукнувши два рази по спині. Через хвилину щось вкололи, я й ожила. За гроші не питала, він не казав. Дала при виписці в останній момент 150 євро, на той час це було не мало, але й не страшно багато. До цих пір переконана, що він не чекав. Чи такої суми, чи взагалі грошей, знаючи мою ситуацію. Всі діти дорогі нам, але моя мені дуже дорога. Один з тих моїх хабарів, про який ніколи не шкодувала. Була би ще одного козака в нього народжувала, але він був у відпустці.

 32. Щиро рада, що у Вас все добре. Через Муравську у моєї сестри дитина інвалід, живе в срашних муках. Ми подали заяву в поліцію, відкрито кримінальне провадження. Не пораджу її нікому!!!!!!! Самовпевнена і лицемірна людина!!!!!!!

 33. Качурець Надія Петрівна. Завдяки їй маю двох прекрасних дівчаток. Обидві вагітності були складні, проте завдяки лікарській професійносі цієї людини усе пройшло добре. Щиро вдячна за подаровану радість.

 34. Дайте, будь ласка , номер телефону Єнікеєвої….

 35. Була в Муравської Світлани Іванівни ,на терміні 1,5місяці почалися виділення відразу поїхала до неї ,зайшовши в кабінет з надією про допомогу адже це вагітність 2,та поклавши на стіл відразу гроші,щоб до тебе нормально віднеслися ,вона сказала чого ти до мене прийшла ,я тобі зараз нічим допомогти не можу , прийдеш коли кров по колінах буде капати …..який вона лікар після цього коли вона таке говорить адже йдеться про життя дитини …..

  • мені те саме сказала. до 12 тижня не приходити, тільки якщо буде кров..жесть,я пішла до іншого лікаря і вона призначила свічки, пролікувалася все добре з вагітністю.

 36. Зараз у Перинатальнаму взагалі бардак робиться… Мало того, що з усіх беруть внески 1000грн у примусовому порядку, ще й Єнікеєва нерви псує…. То на 5 хв прийшов пізніше 10 години- заяву не підпише, дарма що біля банкомату простояла в черзі, щоб оплатити внесок і з чеком прийти… І її зовсім не цікавить, що приїхали для цього за 100 км!!!Ще й сама диктує, який лікар має робити операцію, незалежно який мій вибір… Ніколи б не народжувала у неї, хам, а не лікар!!!

 37. Пораджу Харитонова Олександра Сергійовича- хороший спеціаліст, чемна і вихована людина! З такими людьми приємно мати справу!)

 38. Муравській С.І. потрібна консультація та нагляд психіатрів, але не наших – рівненських, а незалежних експертів у своїй справі тому, що з такою головою працювати лікарем – це дітовбивство ( теж мала з нею свою історію).

 39. Вчора народжувала у Варварука Андрія Олександровича. Заздалегідь домовлялася. Не пошкодувала ні разу. Уважний, компетентний, багато розповідає, радить , дуже простий у спілкуванні. Професійно скерував процес родів, швидко без розривів родила! Ще раз дякую лікарю, тепер маю здорову доцю і гарне самопочуття!

 40. Всi хто мамав з Муравською справу недавно не радить. Колись вона була не така. А тепер грошi керують, совiстi не залишилось

 41. Другу дитину я народжувала у Муравської по домовленості – пологами дуже задоволена. Певну суму собі вона у мене не просила, просто назвала ціну акушерці і медсестрі з натяком на себе…
  Першу дитину народжувала в інш. лікаря – довго і важко, з лікарем не домовлялась завчасно, бо лежала на збереженні і спостерігала за усіма – подобались усі, крім Сулімовсього, своїм відношенням до породіль. Ми планували потім віддячити. Мені “пощастило”- на зміну прийшов Сулімовський. Я ним дуже не задоволена. В родзал з відділення привезли приблизно в 9-й, а народила в 15.30. Поруч, нікого крім мого чоловіка 90% часу нікого не було. Винятково рідко приходила акушерка – просто наглядали, два слова – і до інших, лікаря навіть не можу згадати скільки разів бачила. Одним словом- мучся, як хочеш. Довго і неправильно тужилась без толку. В результаті – важкі травматичні для мене пологи – розрив і величезний (як “докторська” ковбаса напевно, набряк в інт. місці, розриви), пару неділь ходити нормально не могла і сидіти. Не підказали як правильно тужитись – під очима фіолетові стали синці, і все обличчя було в полопаних судинах (фіолетові цяпочки). На мене потім усі з жахом і співчуттям дивились у відділенні.
  Дитину мені допомогли народити – начавили на ребра з двох боків (якась чужа медсестра чи лікар, що зайшла тоді в родзал) , бо я дуже втомилася і вже не вистачало сил для потуг. Потім 1,5 місяця не могла глибоко вдихати- відразу пронизував гострий біль в області ребер, було боляче торкатись. Я не спеціаліст – можливо – це був перелом, згодом минулося.
  З дитиною мені пощастило, міцний горішок виявився, це милість Божа. Хлопчик гарний і розумний росте, але з народження не в міру активний, невріноважений нервово, збудливий, дуже розсіяний. Звичайно, чи це наслідок недбалого ведення пологів, чи так все і мало бути – ніхто ніколи не скаже… Але без грошей мало надії, що до вас буде увага. У мене її не було. Ми, як щасливі батьки довгоочікуваного первістка, на радощах щедро матеріально віддячили відразу і горе-лікарю і акушерці і медсестрі…
  Мій висновок: краще домовлятись і платити завчасно, що ми з другими пологами і зробили.

  • З власного досвіду скажу так: якщо лікар на державній роботі називає суму – тікайте від нього. Жоден професіоналізм не переважить цей поступок. Це вже доктор, який зажерся. І що таке порядність, людяність та справедливість забув, а, може, й не знав.

 42. Дуже вдячна Тимощук Сніжані Олександрівній. Лікар 100% своєі справи! Дуже вдячна . Все пройшло чудово навіть відразу сказала о котрій +- год рожу. Раджу всім, непошкодуєте!

 43. Скільки зараз перинатальні лікарі беруть за пологи в середньому? У мене первісток,
  35 р. Завтра вперше йду до них, хочу орієнтуватись у скільки мінімальних зарплат все обійдеться. Про благодійний,
  то знаю. Дякую всім, хто відпише.

 44. Доброго дня
  Дівчата можливо хтось нещодавно народжувався у перинатальному скажіть які ціни??

 45. Пане Сулімовський подивіться на себе і своє оточення, кого ви берете на роботу. А саме, про такого лікаря бездарного як Самойлик і. , ні це не людина то є українське бидло , чому так: а тому, що відношення до людей ніяке. Звільніть таку бездару, бидло, полішучку , вона гадить авторитет та репутацію пологового будинку, хоча вона і так не найкраща.

 46. Що ви можете сказати про Нестеренко Ларису Миколаївну? Вона приймає пологи?

 47. Муравська Світлана Іванівна найгірший лікар. Вона нагла, безсовісна і бездушна. Вона зробила інвалідом нашу довгожданну крихітку.

 48. Мельничук! Дійсно славний лікаря, урівноважений, приємний. Роди приймав сам, не акушерка, а він сам! До того ж в той день коли я родила, він приймав роди і ще в однієї породіллі і при цьому встигав кожному із нас приділити максимум уваги!
  Дякуючи йому, в мене дуже позитивні враження про пологи лишиться 😉

 49. Дайте будь ласка номер Харитонова Олександра Сергійовича.

  • Скажіть, будь-ласка, до кого звертатись, як до адекватного та хорошого спеціаліста своєї справи, та домовлятись про роди???

 50. Дівчатка хто родив у Федоркіна Артура Ігоровича, хто що може сказати

 51. Дівчата, доброго дня, дайте контакти Погребняк Вікторії Василівни з перинатального.

 52. Я народжувала у Музики П. Т. Лікар просто супер, домовились щз ним за 2 тижні до пологів, приїхали у суботу, в 2 год дня почалися потуги в 17.50 я родила… Лікар він просто золотий, після пологів відношення просто супер, ніякого повишеного голосу, і заплатили ми зовсім не багато) Наступне диття також хочу народжувати у нього…Рекомендую)

 53. Ликар вид Бога Геккель Евген Володимирович!Дуже рекомендую!!!людяний,професионал своеи справи и з отменним почуттям гумору.7го жовтня успишно провив операцию кесарив розтин и народилася моя здорова квиточка Маргаритка (9-10баллив по Апгар)и все завдяки Божому сприянню та золотим рукам Евгена Володимировича.Особлива подяка виддиленню екстрагенитальнои патологии,де надзвичайно хороше ставлення до пациентив та людянисть и видсутнисть меркантилизму!

 54. Народжувала в Харитонової М.С спеціаліст хороший,хотілося б щоб таких якомога більше було спеціалістів,щиро дякуємо і взагалі вся чергова бригада дуже хороша була

 55. Народжувала в Харитонової М.С дуже задоволена, хороший спеціаліст, хотілося б щоб таких якомога більше було спеціалістів щиро дякуємо

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *