У Рівному можна буде зробити штучне запліднення

02.05.2017

У Рівному можна буде зробити штучне запліднення

Мешканцям нашої області не доведеться їхати до інших міст, бо допоміжні репродуктивні технології – штучне запліднення – доступні у  Рівненському клінічному лікувально-діагностичному центрі.

Про це повідомив головний головний лікар Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру Роман Шустик:

“Друзі, хочу поділитися з вами гарною новиною. Найближчим часом у нас в Рівненський обласний клінічний лікувально-діагностичний центр ім.В.Поліщука відбудеться презентація надсучасного обладнання ембріологічної лабораторії Центру репродуктивної медицини. Нині тривають підготовчі роботи.

Раніше високотехнологічні процедури у галузі репродуктивної медицини були доступні у приватних клініках за немалі гроші. Але тепер допомогти у вирішенні цієї проблеми ми можемо і у Рівному”
У повідомленні Роман Шустик додає, що вартість таких процедур – в рази менша, ніж в аналогічних центрах в різних містах України. Пацієнти відшкодовуватимуть лише розхідні матеріали. А після направлення комісією обласного управління охорони здоров’я за абсолютними показниками частині обстежених подружніх пар такі процедури будуть проводитися безкоштовно.

Переваги також матимуть переселенці, чорнобильці, соціально-незахищені групи населення, і учасники АТО. Обстеження і лікування захисників України ми робитимемо при активній участі ветеранських об’єднань учасників АТО.
“Кожна 3-4 сімейна пара має проблеми із вагітністю. А завдяки роботі центру на базі Рівненського клінічного лікувально-діагностичного центру, тільки за останні три місяці десятки сімейних пар завагітніли. А у 2016 році більше 600 пар відчули радість батьківства,” – зазначає головний лікар Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру

, , переглядів: 1 357

Один коментар
  1. Його вже три роки успішно роблять в Центрі репродуеції Благодар по вул. Воля 5.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *