В 11 років дівчинка малює картини щоб врятувати сестричку та тата

14.06.2017

В 11 років дівчинка малює картини щоб врятувати сестричку та тата

Вже місяць часу картини 11 – річної Настуні знаходяться в Римі. Купуючи їх, люди дарують можливість не лише продовжувати лікування її сестрички, а й Настуні впевненість, що їй варто розвиватись і працювати. Ці картини цінні тим, що дитина вкладала усю свою дитячу щиру душу, свої мрії і задуми. Вони є світлими, позитивними і такими по-дитячому щирими!

11 річна художниця

У попередніх публікаціях ми вже писали про родину Блащуків.

Багатодітна родина благає про допомогу

Про талант дівчинки розповідає мама Оксана Блащук:

Настя, почала відвідувати художню школу ще у 4 роки, у 2 рочки вже правильно малювала дерева, квіти. Особливо надихали коти. Коли поставили її сестричці Діані страшний діагноз, то дівчинка взялася за пензля зі словами: «Мамо, ми врятуємо татка і Діанку». З-під її пензля оживали такі не дитячі картини, що Оксана аж злякалася. Дівчинка у 9 років творила такі пейзажі, що не кожен майстер так зуміє. «Першу картину ми подарували із вдячності волонтерам проекту «Мама Сос» Юлії Горошко. Тоді й Галина Стародуб, волонтерка-українка, яка проживає в Америці, довідавшись про нас, запропонувала зробити аукціон з продажу Настусиних картин»

11 річна художниця

Картини дівчинки, відомі вже далеко за межами України, її роботи продавалися на концерті Брії Блессінг у Копенгагені та Вайле (Данія), а гроші пішли на допомогу іншим хворим діткам. Тепер дівчинка малює приголомшливі картини, які купують небайдужі люди, а вилучені кошти ідуть на лікування сестрички і тата. В серпні 2016 року волонтери влаштували особисту Настину виставку її картин у Данії (м.Вайле та Копенгаген) , в жовтні 2016 року Настині картини приймали участь у виставці в Італії м.Бергамо, під час фестивалю “Укро -2016”

11 річна художниця

Зі слів Настуні:

“З 4 років я ходжу до художньої студії у палац культури “Хімік” в Рівному. в ньому викладає малювання дуже добра та талановита вчителька Ганна Іванівна.? Від малювання я отримую задоволення, а коли бачу як радіють мої батьки від моїх малюнків, картин та інших робіт (роблю фігурки з бісеру, шию іграшки з тканини) отримую від цього щастя! Я дуже люблю тварин, особливо собак і кішок, тому і люблю їх малювати, мама виросла в селі і любить свободу та природу, тому природу малюю заради щасливої посмішки мами. Малюю все з фотографій. Кожного дня, окрім суботи і неділі, займаюсь по 4 години, на канікулах по 6”

11 річна художниця

Цілий ряд бід спіткав цю сім’ю.

У голови родини, Михайла в 2005 році було виявлено спіноцеребелярну мозочкові атаксію (атрофію), що є прогресуючим генетичним діагнозом. Вже чотири роки чоловік прикутий до інвалідного візка, проте це ще не все, адже якщо не проводити постійну реабілітацію і не приймати дороговартісне лікування, чоловіку загрожує повний параліч.

В 2014 році сім’ю спіткало нове горе: помітивши, що у старшенької, Діанки, почало косити праве око, Оксана звернулась до офтальмолога, а звідти – до невролога. І знову шок: у Діанки виявили ту ж хворобу, що і в чоловіка – спіноцеребелярна мозочкові атаксія. З того часу всі зусилля ця дружня сім’я направляє на лікування та реабілітацію дівчинки та її тата.

Сподіваємося на Вашу небайдужість та допомогу Господа для цієї сім’ї

Реквізити для допомоги: 

 •  картка Приватбанку № 5168742025264460, відкрита на маму
  Блащук Оксану Віталіївну
 • Єврокартка Приватбанку:
  BLASHCHUK OKSANA VYTALEVNA.
  ІBAN: UA373052990005168742013536994 ;
  account: 5168742013536994. Privatbank,
  swift code: PBANUA2X. Commerzbank AG Frankfurt am Main Germany. Swift CODE: COBADEFF. acc 400 8867004 01
 • З мамою можна зв’язатися через профіль в фейсбуці – Оксана Блащук

Варто зазначити, авіакомпанія МАУ вже тричі давала на переліт безкоштовні квитки, економлячи таким чином  кошти родини, адже зекаономлені на перельотах гроші дають змогу продовжувати лікування дівчинці. А взнак вдячності Настуня малювала їм у подарунок картини. Зараз картини розташовані в офісі авіакомпанії в м.Київ

художниця Анастасія Блащук художниця Анастасія Блащук

 

, , , переглядів: 3 980

Один коментар
 1. Надзвичайно дякуємо усім!!!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *