Вагітні рівнянки готуються до пологів на заняттях фітнесу

12.03.2017

Вагітні рівнянки готуються до пологів на заняттях фітнесу

Вагітність це особливий період у житті жінки, проте він не є перешкодою до активного життя. Проект «Пузата мама – 2017» зібрав своїх учасниць у стінах  Manhattan Fitness Club

Пузата мама 2017

Під наглядом та досвідченими порадами спеціалістів вагітні рівнянки відкрили для себе позитивний вплив фітнес-вправ.

Пузата мама 2017

Крім того, фотограф Дмитро Шпак під час заняття влаштував матусям справжі фотозйомки.

Пузата мама 2017

Досвідчений тренер Manhattan Fitness Club Юлія Панасюк  наголошує, що у такому стані правильно підібраніі фізичні навантаження принесуть лише користь, однак  не варто забувати про те що , фізичне навантаження корисне тільки в тому випадку, коли вагітність розвивається нормально і додаткові вправи їй не зашкодять.

«- Основна мета тренування – підтримання фізичної форми майбутньої мами і підготовка до майбутніх пологів, – розповідає тренер.- Крім того, активні фізичні навантаження просто необхідні в період вагітності – це своєрідна підготовка до пологів. Доведено, що пологи у мам, які протягом вагітності вели спортивний спосіб життя, проходять набагато легше. Це пов’язано з наступними факторами: по-перше, тренуються легені, серце і мязи, на які при полонах припадає велике навантаження, по-друге, фізичні тренування сприяють виробленню ендорфіну, який під час пологів діє як знеболююче.»

  Попереду на учасниць проекту чекають професійні фотосесії, тренінги, заняття з аквааеробіки, фітнес для вагітних, вечірка вагітних  в честь майбутньої мами і її малюка та, власне, фінал конкурсу – феєричне шоу, де усі учасниці “Пузатої мами-2017” вийдуть на справжній подіум разом зі своїми чоловіками. Фінал “Пузатої мами -2017” відбудеться у “Сталевій Горі”.

Пузата мама 2017

Окрім цього, заняття по підготовці до пологів та грудному вигодовуванню учасниці “Пузатої мами” зможуть відвідати у Родинному центрі “Сімейка”, Центрі розвитку дитини “Радік” та Клубі Свідомого батьківства “Мозаїка”.

Консультанти по грудному вигодуванню від професійної доули “Яммі Маммі”, психолог Олена Ярмолюк та фітотерапевт Оксана Данилова нададуть корисну інформацію для майбутніх мам.

Пузата мама 2017

Окрім того, фітнес заняття для вагітних пройдуть у фітнес-клубі “Манхеттен” та EgoClub, а аквааеробіку для них проведе Сімейний центр “Мама, тато, я” у басейні Центру Здоров`я та Краси «АкваРай» та інструктор Марина Попова- Веремчук у басейні розважально-оздоровчого комплексу “Підкова”. 

Джерело: charivne.info

, , , переглядів: 2 734

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *