Вагітних рівнянок запрошують до участі у конкурсі “Пузата мама”

Збір коштів на потреби армії України
10.02.2017

Вагітних рівнянок запрошують до участі у конкурсі “Пузата мама”

У Вас хороший перебіг вагітності? Термін вагітності від 3 до 7 місяців? Не пропустіть нагоду зробити цей час незабутнім та наповненим неймовірними враженнями. Поспішіть зареєструватися у конкурсі

Вже сьомий рік поспіль у Рівному проводиться конкурс для вагітних «Пузата мама». Для учасниць конкурсу буде проведено низку активностей: тренінгів, фотосесій, зустрічей та знайомств. Закінчиться конкурс вечіркою, де на подіум вийдуть усі учасниці і дітки усіх попередніх проектів «Пузатої мами».

Пузата мама

Водночас, усі роки ми підтримуємо зв`язок з нашими учасницями, а відтак створюємо чимало корисних та цікавих батьківських заходів у Рівному. Ми об`єднали довкола себе кращих спеціалістів Рівного, аби ті навчили, пояснили, підготували та допомогли дізнатись усі секрети успішного батьківства. Досвід попередніх років яскраво засвідчив популярність цього проекту серед рівнян.

Пузата мама

Попри це, «Пузата мама – 2017» готує безліч сюрпризів та цікавих несподіванок і на фінальній частині. Усі охочі матимуть можливість стати учасниками грандіозного свята вагітності та краси. Щороку фінал проекту збирає більше 200 матусь, діток та їх родин. Ми хочемо наголосити, що проект «Пузата мама» приурочений до Дня матері, і є чи не єдиним у Рівному заходом, що популяризує це свято.

Пузата мама

Участь у ньому можуть взяти усі вагітні рівнянки. «Пузаті мами» стануть учасницями ексклюзивних фотосесій. За час проекту вони відвідуватимуть басейн, фітнес для вагітних, відвідають лекції психологів, лікарів, консультантів по грудному годуванню, лекції для вагітних та багато іншого. Окрім того, ми влаштуємо у Рівному фотовиставку вагітних та традиційний захід — вечірку майбутніх мам Baby Shower

Пузата мама

 

Для реєстрації у конкурсі надсилайте лист-анкету з поміткою “Пузата мама” на електронну адресу puzatamama@ukr.net, де потрібно вказати:
• ПІБ;
• контактний телефон (обов’язково!);
• інформацію про себе (місто проживання, місце навчання/роботи, вік, зріст, життєве кредо, хобі, зацікавлення тощо);
• термін вагітності;
• наявність дітей, їх вік;
• 1 або більше фото (звичайно, щоб було видно животик).


Прийом заявок на участь у конкурсі триватиме до 22 лютого 2017 року, включно.

Організатор конкурсу – Оксана Кравець

Джерело: фото та інформація надані організаторами конкурсу

, , , переглядів: 1 703

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *