Вагітність у радість: “Пузата мама 2018” відкриває новий сезон

09.02.2018

Вагітність у радість: “Пузата мама 2018” відкриває новий сезон

Традиційний сімейний проект “Пузата мама” розпочинає новий весняний сезон, та набирає учасниць.

Ви вже отримали щасливу звістку та готуєтеся до батьківства? Не проґавте
шанс провести цей період весело, насичено, цікаво, та корисно. Все це і навіть більше, ви отримаєте у проекті “Пузата мама 2018”. Лишилося заповнити анкету

Пузата мама 2018 весняний сезон

Проект відбувається в Рівному вже восьмий рік поспіль, триватиме майже три місяці, а закінчиться фінальною вечіркою у травні. Покликання та мета «Пузатої мами» – пропагувати здорове і щасливе батьківство. Відтакусі вагітні учасниці конкурсу вкотре доведуть усім, що вагітність – це період яскравих емоцій, нових знайомств та неймовірних змін!

Пузата мама 2018 весняний сезон

Як завжди, вагітних навчатимуть найкращі фахівці  Рівного у сфері народження та виховання діток, які проведуть для них різноманітні корисні тренінги, зустрічі, майстер-класи. Також вони побачать місцеві пологові будинки, отримають безцінний досвід знайомства. 

Пузата мама 2018 весняний сезон

Важливим є і те, що підготовку до пологів, яку отримують учасниці проекту, лікарі пологових будинків називають безцінною. Головний лікар міського пологового будинку Сергій Сулімовський розповідає, що добре підготовлену вагітну видно одразу.

Пузата мама 2018 весняний сезон

– Коли у пологовому залі знаходиться жінка, яка не панікує, а знає як себе поводити, як дихати, що робити- це величезна допомога нам, лікарям. Тому, значна заслуга “Пузатої мами” як проекту для вагітних – це знання та досвід, а тому я вдячний, що можу і себе вважати причетним до такої хорошої місії.

Пузата мама 2018 весняний сезон

Наразі вже розпочато прийом заявок на участь від вагітних жінок.

Нагадаємо, що головною вимогою участі від організаторів проекту є хороший перебіг вагітності усіх матусь. Взяти участь у проекті можуть усі охочі вагітні рівнянки дата пологів яких має бути не раніше травня 2018 року.

Пузата мама 2018 весняний сезон

Приймання заявок на участь у конкурсі триватиме до 20 лютого 2018 року, включно.

ПОДАТИ АНКЕТУ

На учасниць «Пузатої мами-2018» в рамках конкурсу чекає низка тренінгів. Також для учасниць конкурсу проводитимуться фітнес-тренування та заняття у басейні. Крім цього, усі конкурсантки традиційно візьмуть участь в ексклюзивній фотосесії, за результатами якої буде організована фотовиставка.

Пузата мама 2018 весняний сезон

Традиційною ж особливістю конкурсу «Пузата мама» є те, що у ньому немає переможців і переможених. А закінчиться конкурс, як завжди, фінальною вечіркою, де на подіум вийдуть усі учасниці цьогорічного конкурсу, а також дітки учасниць усіх попередніх проектів «Пузатої мами».

Слідкувати за проектом «Пузата мама-2018» можна в офіційних спільнотах конкурсу у соцмережах: Пузата мама у Інстаграм та Пузата мама у ФБ.

Контакти організаторів: 0979674391 Оксана КРАВЕЦЬ

, , , , переглядів: 1 223

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *