Вагітність є, а тест негативний. Чи може таке бути?

11.05.2017

Вагітність є, а тест негативний. Чи може таке бути?

Більшість жінок погодиться, що використання такого «мудрого» винаходу, як тест для визначення вагітності, завжди передує дуже сильне хвилювання. Цей тест можна використовувати в домашніх умовах або в дорозі, у будь-який час, що зручно, усуваючи свої хвилювання. Але чи завжди ці тести так правдиві, чи можна вірити їх результатами? Бувають помилки?

Тест на вагітність

Виявляється БУВАЮТЬ! З чим це може бути пов’язано? Лікарі виділяють такі основні причини:

Хибно позитивні відчуття. Трапляється так, що жінка настільки сильно бажаємо зачати дитину, що це перетворюється в ідею фікс. Передменструальний синдром нею розглядається як перші ознаки вагітності, а випадкова затримка – остаточний доказ на користь уявного положення. У медицині навіть є назва цього явища – помилкова або помилкова вагітність.

Неправильне використання тесту. Дуже часто ми швидше хочемо дізнатись результат, ігноруючи інструкцію, і як наслідок отримуємо неправильний результат. Також дуже важливо дивитись на термін придатності тесту.

Пізня овуляція. Буває таке, що термін овуляції відсувається ближче до дати менструації. Припускаючи, що овуляція була в середині циклу, жінка робить тест і отримує одну смужку, оскільки рівень гормону ХГЧ ще досить низький. Його кількість подвоюється кожні 48 годин.

Захворювання нирок. Різні захворювання нирок можуть знижувати рівень ХГЧ, роблячи тест на вагітність хибним.

Багато води. Якщо з вечора ви випили багато рідини, сеча може бути не такою концентрованою, що позначиться на результатах тесту. Адже він просто не вирахує гормон ХГЧ.

Позаматкова вагітність. Це стан, коли плодове яйце розвивається в яєчнику або матковій трубі. Концентрація гормону ХГЧ у такому випадку нижча, тож результати не завжди є коректними. Важливо знати, що у разі позаматкової вагітності є всі такі ознаки фізіологічної вагітності, як припинення менструації, токсикоз, набрякання грудей, сонливість.

У будь-якому випадку,  важливо записатись на прийом до гінеколога або сходити на УЗД, щоб переконатись у результаті!

Джерело: http://naroditi.info

, , , , переглядів: 24 669

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *