Як назвати хлопчика народженного в лютому

Збір коштів на потреби армії України
24.01.2017

Як назвати хлопчика народженного в лютому

Підібрати імя новонародженому маляті – дуже відповідальна справа. Усім відомо що імя людини впливає на її долю. Вибираючи імена, батьки керуються багатьма факторами, традиції родини (сімейні традиції успадкування імені), модні віяння, національна та релігійна приналежність і навіть політичні погляди.

Вибір імені для хлопчика

Підібрати ім’я новонародженому маляті — справа непроста. Адже ім’я людини впливає на його долю. На вибір імені дитини впливають і традиції родини, і модні віяння, і національні, релігійні погляди, і навіть політичні погляди батьків.

Важливе значення має і пора року в якій народилася дитина. Адже дітям, народженим взимку притаманна суворість вона закладена самою природою, щоб трошки помякшити характер потрібно підбирати мякі та співучі імена.

Гарні імена для хлопчиків, народжених у лютому 2017 року

Арсеній («мужній»), Аркадій («ґрунтовний»), Анатолій («висхідний»), Аким («Бог поставить»), Давид («кохана»), Дмитро («відноситься до Деметри»), Єлисей («спасіння»), Захар («пам’ятний Богу»), Іполит («розпрягающий коні»), Кирило («пан»), Костянтин («постійний»), Макар («щасливий»), Максиміліан («посланець Божий»), Максим («найбільший»), Тимофій («почитає Бога»), Петро («міцний як камінь»), Прохор («ведучий у танці»), Рафаїл («Бог зцілить»), Трифон («розкішний»), Юліан («хвилястий»).

Церковний календар імен

Іменинни в лютому 2017 року

Не бажано “лютневих” дітей називати Валерієм, Ігорем, Веніаміном, Йосипом, Владленом, Ростиславом, Наумом, Ароном.

, , , переглядів: 2 825

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *