За жорстокість – 8 років у в’язниці

23.06.2017

За жорстокість – 8 років у в’язниці

Часто стикаємося з тим як деякі недобросовісні господарі знущаються над тваринами, морять їх голодом та калічать, а відповідальності за це ніякої не несуть. Звинувачення їм не висунеш, а осудливі вигуки і нарікання їм байдужі. Проте вчора, 22 червня, у Верховній Раді таки прийняли поправки до чинного законодавства і шкуродерам не поздоровиться за їхні ганебні вчинки.

За законопроект №5119-1 у другому читанні та в цілому із технічними та юридичними правками проголосували 257 депутатів верховної Ради.

За знущання над тваринами з особливою жорстокістю, якщо вони призвели до каліцтва чи загибелі або вчинені групою осіб, передбачене покарання позбавленням волі від п’яти до восьми років.

В цілому, законопроект визначає, що жорстоке поводження з тваринами – це знущання над ними, що завдало каліцтва або призвело до загибелі, вчинене із застосуванням  жорстоких  методів  або  з  хуліганських мотивів,  а  також нацьковування тварин одна на одну, вчинене з хуліганських чи корисливих мотивів.

Якщо воно призвело до мук тварини чи каліцтва, кривдника можуть покарати штрафом від двохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Тварини беззахисні, їх потрібно захищати від людської сваволі.

Джерело: Українська правда

, , , , переглядів: 579

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *