За рік у Рівному усиновили четверо дітей

24.01.2017

За рік у Рівному усиновили четверо дітей

Ситуація з дітьми-сиротами та дітками, які позбавленні батьківського піклування у Рівному постійно перебуває на контролі Служби у справах дітей. Працівники проводять заходи, спрямовані на соціальний та правовий захист дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

За даними, які надає ця ж Служба  – станом на 1 січня 2017 року на обліку в службі перебувало 50 дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, у тому числі 2 дітей у зв’язку із систематичним самовільним залишенням місця постійного проживання, 46 дітей у зв’язку із проживанням в сім’ях, де батьки або особи, що їх замінюють ухиляються від виконання батьківських обов’язків, 1 дитина, яка зазнала насильства в сім’ї,  та 1 внутрішньо переміщена дитина.

У 2016 році у Рівному всиновили четверо дітей. Тепер вони проживають в сім`ях опікунів, піклувальників, в прийомних сім`ях. Крім того, у минулому році службу у справах  дітей  інформовано про 2 новонароджених дітей батьки (батько або матір), інші родичі  яких відмовилися від них та покинули  їх в закладах охорони здоров’я м. Рівного.

, , , переглядів: 688

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *