Здоров’я після пологів

20.05.2017

Здоров’я після пологів

Під час вагітності в організмі жінки відбуваються зміни, що мають як внутрішні так і зовнішні прояви. Безумовно, 9 місяців  виснажують жінку психологічно і фізично. Ми хочемо розповісти про найбільш поширені проблеми післяпологового періоду та про методи їх вирішення.

Після пологів

Коли відновлюється менструація? Зазвичай повернення місячних треба очікувати після закінчення грудного вигодовування. Однак у 15% жінок це може бути і раніше. Тож потрібно бути готовою до всього. Не забувайте, що відсутність менструації не є надійним способом запобігання вагітності!

Чи мине варикозне розширення вен? Якщо під час вагітності здулися невеликі вени, то, найімовірніше, все повернеться в норму після пологів. Адже зайва рідина вийде з організму і тиск прийде в норму. Однак, якщо ви помічаєте, що вени не збираються «ховатися», а навіть стають більшими, запишіться на консультацію до флеболога або судинного хірурга.

Коли мине нетримання сечі? Легке нетримання сечі може вас переслідувати аж до третього місяця після пологів, поки м’язи тазового дна і преса трохи зміцніють. Якщо нетримання триває і після, то є привід поговорити з лікарем.

Коли зійдуть розтяжки? Розтяжки викликанні різким набором ваги під час вагітності та нестачею калогену в клітинах. Проблема генетичного характеру. Тож, якщо у вашої мами були розтяжки, то ви, імовірно, успадкуєте їх теж. Спочатку розтяжки червоного кольору, але через півроку-рік вони біліють і стають практично непомітними.

Надлишкова вага. Насамперед слід зрозуміти, що схуднення після пологів не може, та й не повинно бути швидким. Вагітність для організму – величезний стрес, пов’язаний з нестачею вітамінів і мінералів, зміною гормонального фону і зменшенням фізичної активності. Період відновлення може зайняти від шести місяців до року. Скинути вагу після пологів допоможе збалансоване харчування, регулярні фізичні навантаження і гарний настрій.

Фото взято з мережі Інтернет.

Джерело: www.ukrhealth.net

, , , переглядів: 1 539

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *