Тарасюк Катерина- сімейний та кваліфікований newborn фотограф

Тарасюк Катерина- сімейний та кваліфікований newborn фотограф. Коли в сім'ї з'являється дитинка, батькам хочеться запам'ятати кожний рух, посмішку, погляд. Для цього в допомогу приходить фотографія! Фотосесія новонародених - це самий ніжний жанр, який допоможе вaм зупинити секунди часу, та зберегти на все Ваше життя та життя Вашої дитинкі такі важливі моменти!

Інформація

Доброго дня мне звати Тарасюк Катерина. Я сімейний та кваліфікований  newborn фотограф.
Коли в сім’ї з’являється дитинка, батькам хочеться запам’ятати кожний рух, посмішку, погляд. Для цього в допомогу приходить фотографія! Фотосесія новонародених – це самий ніжний жанр, який допоможе вaм зупинити секунди часу, та зберегти на все Ваше життя та життя Вашої дитинкі такі важливі моменти!

 Тарасюк Катерина

Тарасюк Катерина

NEWBORN зйомка – це фотосесія новонароджених немовлят в перший місяць їх життя, а точніше – десь до 14 днів. В основному, дітей фотографують сплячими, в зворушливих анатомічних позах з використанням різних аксесуарів. Потрібно зауважити, що не у всіх людей такі фотографії викликають розчулення. Адже малюки в перші дні життя схожі на маленьких інопланетян, шкіра ще не зовсім розправилася, колір теж варіюється від червоного до жовтого – навіщо ж фотографувати? Так можна думати до тих пір, поки у тебе не народився свій власний, довгоочікуваний, найсолодший у світі малюк.

Тарасюк КатеринаТарасюк Катерина

Тарасюк Катерина Тарасюк Катерина
Ви тримаєте в руках маленький клубочок, такий милий, красивий і зворушливий. Мамам здається, що вони його не забудуть таким ніколи! Але проходить кілька тижнів, і він зовсім інший. А до 6 місяців дитинка вже зовсім не схожа на того, кого ви привезли з пологового будинку.
І ось тут, найчастіше, приходить усвідомлення – а чому ж ми не замовили зйомку NEWBORN? Напевно, у вас є фотографії з пологового будинку, але це ж, погодьтеся, зовсім не одне і теж.

Тарасюк Катерина
Зручністю для Вас є те що всю підготовку до зйомки фотограф бере на себе, а в результаті отримуєте прекрасний настрій та пам’ять на все Ваше та дитинки життя!

Тарасюк Катерина Тарасюк Катерина

Контакти

Телефон:
(063) 061-87-85

Соц.мережі:
Kate Tarasyuk (Photo)
katetarasyuk

Відгуки

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *