Тарасюк Катерина- сімейний та кваліфікований newborn фотограф

Тарасюк Катерина- сімейний та кваліфікований newborn фотограф. Коли в сім'ї з'являється дитинка, батькам хочеться запам'ятати кожний рух, посмішку, погляд. Для цього в допомогу приходить фотографія! Фотосесія новонародених - це самий ніжний жанр, який допоможе вaм зупинити секунди часу, та зберегти на все Ваше життя та життя Вашої дитинкі такі важливі моменти!

Інформація

Доброго дня мне звати Тарасюк Катерина. Я сімейний та кваліфікований  newborn фотограф.
Коли в сім’ї з’являється дитинка, батькам хочеться запам’ятати кожний рух, посмішку, погляд. Для цього в допомогу приходить фотографія! Фотосесія новонародених – це самий ніжний жанр, який допоможе вaм зупинити секунди часу, та зберегти на все Ваше життя та життя Вашої дитинкі такі важливі моменти!

 Тарасюк Катерина

Тарасюк Катерина

NEWBORN зйомка – це фотосесія новонароджених немовлят в перший місяць їх життя, а точніше – десь до 14 днів. В основному, дітей фотографують сплячими, в зворушливих анатомічних позах з використанням різних аксесуарів. Потрібно зауважити, що не у всіх людей такі фотографії викликають розчулення. Адже малюки в перші дні життя схожі на маленьких інопланетян, шкіра ще не зовсім розправилася, колір теж варіюється від червоного до жовтого – навіщо ж фотографувати? Так можна думати до тих пір, поки у тебе не народився свій власний, довгоочікуваний, найсолодший у світі малюк.

Тарасюк КатеринаТарасюк Катерина

Тарасюк Катерина Тарасюк Катерина
Ви тримаєте в руках маленький клубочок, такий милий, красивий і зворушливий. Мамам здається, що вони його не забудуть таким ніколи! Але проходить кілька тижнів, і він зовсім інший. А до 6 місяців дитинка вже зовсім не схожа на того, кого ви привезли з пологового будинку.
І ось тут, найчастіше, приходить усвідомлення – а чому ж ми не замовили зйомку NEWBORN? Напевно, у вас є фотографії з пологового будинку, але це ж, погодьтеся, зовсім не одне і теж.

Тарасюк Катерина
Зручністю для Вас є те що всю підготовку до зйомки фотограф бере на себе, а в результаті отримуєте прекрасний настрій та пам’ять на все Ваше та дитинки життя!

Тарасюк Катерина Тарасюк Катерина

Контакти

Телефон:
(063) 061-87-85

Соц.мережі:
Kate Tarasyuk (Photo)
katetarasyuk

Відгуки
Кількість коментарів: 5
  1. Дуже класний та кваліфікований фотограф!!!! Неймовірно круті фото!!! Рекомендуєм всім!!!!

  2. Дякуємо, зачудовий настрій,атмосферу на фотосесії. Я навіть уявити не могла, що вийдуть такі фото-як картинка посто! Всі в захваті від нашої пинцеси на фото. Ти чудовий фотограф,пофесіонал своєї справи, кайфуєш від процесу і це круто! Дякуємо дякуємо дкуємо!!!
    Творчих ідей,крутих проектв тобі!!

  3. Ми дуже задоволені фотосесією. Катя кваліфікований фотограф і приємна людина. Фото просто неймовірні???.

  4. Гарно працює з дітками, знає як їх заспокоїти на фотосесії. Реквізит для зйомок чудовий, сама фотограф добре знає свою справу. Рекомендую

  5. Катруся,велике спасибі за наші фотосесії, вони просто шикарні??? ти справжній професіонал своєї справи??????
    Дякую за хорошу атмосферу, за чудові фото!!!! Наступні фотосесії тільки з тобою????

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *