11-річна дівчинка шукає дружину для тата

Збір коштів на потреби армії України
24.04.2017

11-річна дівчинка шукає дружину для тата

11-річна Дарина Пешкун з селища Гнівань під Вінницею вже кілька років шукає жінку, яка замінить їй загиблу матір, а її батькові стане дружиною. Мама дівчинки загинула 6 років тому, коли каталася на скутері з подругою. Її збила і протягнула за волосся машина. Відтоді тато Михайло виховує дочку сам, а Даша в інтернеті шукає йому дружину.

Дівчинка шукає дружину для тата

 “Найголовніше, щоб тітка любила мене і тата. Тато в мене дуже хороший, любить дітей, тільки палить”, – говорить дівчинка.

Даша розповідає, що родичі вже знайомили з татом багато кого, але йому ніхто не подобається – то товста, то негарна. Даша хоче також, щоб нова мама була чимось схожа на її рідну маму – брюнетка з довгим волоссям. Зараз дівчинку допомагає виховувати бабуся – мама батька. А сам тато давно не вірить, що зможе знайти собі дружину.

“Зараз жінки ледачі, не хочуть піклуватися. Моя перша дружина встане о 4-5 ранку, все приготує, тормозок мені на роботу збере, по дому все зробить. Валентина хоч і була молодша за мене на 13 років, у нас з нею було взаєморозуміння. А зараз всі хочуть собі просто багатого чоловіка, щоб за них все робили”, – розповідає 45-річний зварювальник Михайло.

Дівчинка шукає дружину для тата

Чоловік розповів, що його дружину збив майстер з його роботи, коли той поїхав на заробітки до Криму. До речі, майстра тоді не посадили, але він загинув через деякий час – нещасний випадок на заводі. Михайло каже, що навіть забув, як це – ходити на побачення або сидіти в жінкою в кафе. Зарплата у зварника невисока, постійно потрібні підробітки. Доньці дозволяє все, Дарина дуже самостійна, але успішність в школі середня.

“Могла б і відмінницею бути, вона кмітлива, але займатися з донькою нікому, я сам постійно на роботі”, – нарікає Михайло.

Джерело:  ukr.segodnya.ua, фото з профілю vk.com

, , переглядів: 5 253

Кількість коментарів: 2
  1. Такі гарні люди ,ви обов’язково зустрінезустрінете таку жінку .
    Головне вірте.???

  2. Бажаю вам щоб ви були щасливі

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *