137 школярів Рівненщини захворіли на коронавірус з початку навчального року

Збір коштів на потреби армії України
06.10.2020

137 школярів Рівненщини захворіли на коронавірус з початку навчального року

Щодня понад 150 нових випадків хворих у середньому реєструють на Рівненщині. Фіксують хворобу в школах та ВУЗах. 
Всього з початку навчального року на COVID захворіло 137 учнів та 370 учителів. Із настанням холодів, як прогнозують фахівці, нових випадків буде збільшуватися. Такі дані озвучують у пресслужбі РОДА.

«Ситуація прогнозована, оскільки після канікул студенти пішли до ВУЗів, діти до школи, вже почали реєструватися випадки серед класів, серед школярів, серед студентів, то, звичайно, небезпека у зростанні кількості хворих є. Скоріше за все, що у другій половині жовтня – початку листопада ми матимемо підвищений рівень захворюваності, аніж зараз», – розповів головний державний санітарний лікар Рівненської області Роман Сафонов.

Водночас в МОЗ повідомляють, що так званої другої хвилі поширення коронавірусу не вдається уникнути багатьом країнам. Це загальна тенденція у цілому світі. І чим ближче до осінньо-зимового періоду, тим більша ймовірність, що зростання буде збільшуватись, оскільки коронавірус – це грипоподібне захворювання.

Запобігти поверненню жорсткий карантинних обмежень в Україні можна, дотримуючись протиепідеміологічних норм. Мити руки, носити захисні маски та дотримуватися соціальної дистанції – це важливі правила, про які не треба забувати. Бо саме ці прості речі рятують людські життя.

, , переглядів: 363

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *