Благодійність замість квітів: альтернативний варіант від рівнянки Мар’яни Реви

29.08.2019

Благодійність замість квітів: альтернативний варіант від рівнянки Мар’яни Реви

Щороку перед початком навчального року рівненські батьки все більше дискутують на тему: Чи купувати квіти у школу?

І як завжди є прихильники, які підтримують традицію та купують букети квітів. А є батьки, які кажуть, що всі, ті букети будуть в смітнику, і краще грошима допомогти дитині, що потребує.
Мар’яна Рева пропонує альтернативний варіант – дарувати класному керівнику один букет від класу і решту коштів дарувати діткам.
“Ми пропонуємо вам альтернативний варіант – дарувати класному керівнику один гарний букет від класу і все ж передавати кошти діткам, які мріють просто мати можливість ходити до школи разом з однолітками.” – пише у себе на сторінці у ФБ пані Мар’яна.

Далі Мар’яна Рева закликає допомогти хлопчику з Рівного, якому потрібний дороговартісний слуховий апарат, вартість якого 25 тисяч гривень.

“Кукурузі Дмитру виповнилося 12 років. У віці 3 років лікарі виявили проблему зі слухом. Зараз дитині встановлений діагноз: хронічна двобічна сенсоневральна втрата слуху, приглухуватість II-III ступеня. Тобто без слухових апаратів він чує лише дуже сильні звуки.
Діма дуже дружелюбний, талановитий хлопчик, і не дивлячись на те що погано чує, дуже комунікабельний. Дмитро гарно малює, конструює з різних матеріалів, проявляє фантазію у роботі з пластилином. У закладі, де навчається (РНРЦ”Особлива дитина”) показав свій талант у танцях. Хлопчик дуже любить спорт. Є переможцем спортивних змагань для дітей із вадами слуху обласного рівня, з бігу на різні дистанції та стрибків. Цьогоріч зайняв II призове місце на всеукраїнських змаганнях “Повір у себе”, які відбувалися в м.Одеса. Діма є гравцем команди з футболу для нечуючих дітей в Інваспорті.
На жіль, слух в хлопчика погіршується і йому кожні півтора-два роки потрібно міняти слухові апарати на більш сильні.”
Реквізити для надання допомоги:
КАРТА ПРИВАТБАНК
№ 5169 3305 1506 8762
(корпоративна карта БФ “Скарбниця Надії”, але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Реву Мар’яну Володимирівну)
Призначення платежу – Добровільна пожертва на проект “Почути все”

ПРИВАТБАНК
БФ «Скарбниця Надії»
ЄДРПОУ 37685693
р / р 26007054713460
КБ «ПриватБанк»
МФО 333391
Призначення платежу – добровільна пожертва на проект “Почути все”

Кошти можна перерахувати також, перейшовши за цим лінком
https://www.liqpay.ua/ru/checkout/card/i46559907629

Координатор Мар’яна Рева (098) 45 25 916

, , , , , , , , , переглядів: 223


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *