23 учня з Рівного отримали стипендію від міського голови

05.02.2020

23 учня з Рівного отримали стипендію від міського голови

3 лютого у Міському будинку культури відбулося вручення стипендій очільника міста Володимира Хомко талановитій молоді та обдарованим дітям.

Стипендію отримали учні шкіл естетичного виховання, учасники гуртків, студій клубних закладів міста, переможці престижних конкурсів та фестивалів.

Список
стипендіатів міського голови у 2020 році
(обдарована молодь)

1. Андрієнко Кароліна – учасниця дитячої зразкової студії музично-естетичного виховання «Ладоньки» КЗ «Рівненський міський палац культури»; 
2. Брант Богдан – учень 4 класу Рівненської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка; 
3. Воронецька Вікторія – учасниця зразкового ансамблю сучасного танцю «Етика» КЗ «Міський Будинок культури»; 
4. Гончарова Марія – учениця 2 класу КЗ «Рівненська державна дитяча художня школа ім. А.І. Мартиненка»; 
5. Гордич Дмитро – учасник зразкового ансамблю танцю «Полісяночка» КЗ «Міський Будинок культури»;
6. Дундук Тетяна – учасниця зразкового естрадного хору «Кольорові ноти» КЗ «Міський Будинок культури»;
7. Капітанюк Максим – учень 5 класу Рівненської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка;
8. Ковальчук Богдан – учень 5 класу Рівненської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка;
9. Кузьмич Максим – учень 6 класу фортепіанного відділу КЗ «Рівненська дитяча музична школа №2»; 
10. Лопатіна Діана – учениця 6 класу Рівненської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка; 
11. Лопоч Нікіта – учень 6 класу відділу духових та ударних інструментів КЗ «Рівненська дитяча музична школа №2»;
12. Мервінський Ілля – учень 6 класу відділу духових та ударних інструментів; 
13. Мумінова Сайде-Ені Ернесівна – учасниця зразкового естрадного хору «Фантазія» КЗ «Міський Будинок культури»; 
14. Новосад Ярослав – учасник зразкового аматорського колективу студії спортивного танцю «WHY NOT» КЗ «Рівненський міський палац культури»;
15. Опанасик Тарас – учень 5 класу Рівненської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка; 
16. Паламарчук Ірина – учениця 2 класу КЗ «Рівненська державна дитяча художня школа ім. А.І. Мартиненка»; 
17. Походзей Анна – учениця 8 класу відділу народних інструментів КЗ «Рівненська дитяча музична школа №2»; 
18. Ряба Софія – учениця 3 класу КЗ «Рівненська державна дитяча художня школа ім. А.І. Мартиненка»;
19. Чхан Дарія – учениця 7 класу відділу хорового співу КЗ «Рівненська дитяча музична школа №2»; 
20. Шило Вікторія – учениця 4 класу КЗ «Рівненська державна дитяча художня школа ім. А.І. Мартиненка»; 
21. Шмід Євангеліна – співачка, артистка оригінального жанру, міні міс, модель; 
22. Юзепчук Дарина – учасниця зразкового хореографічного ансамблю «Кралечка» КЗ «Рівненський міський палац культури»;
 23. Ярош Ангеліна – учасниця зразкового ансамблю сучасного танцю «Діалог» КЗ «Рівненський міський палац культури»

Стипендію виплачуватимуть щомісячно упродовж року із метою фінансової підтримки.

, , , , , , , переглядів: 116

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *