6-річна Анюта просить у рівнян здійснити мрію

08.11.2019

6-річна Анюта просить у рівнян здійснити мрію

Анютка Грушовець народилися з асиметричними ніжками: одна ніжка довша за іншу. Маму новонародженої дівчинки попередили, що є загроза повного викривлення тазу після того, як дитина почне ходити. Лікарі чекали, адже вона була надто маленька ростом, а згодом перешкодою стали часті напади епілепсії.
На жаль чуда не сталося.

У 6-річної Анюти насьогодні права півкуля головного мозку взагалі не розвивається і повільними темпами відмирає. Іспанські лікарі, що обстежували дівчинку у липні пояснюють це тим, що мозок дитини має цілих чотири осередки ураження, які дають розряди і провокують напади. На жаль, оперувати осередки не можна, бо таке втручання Анюта просто не переживе. В той же час медики б`ють на сполох, адже операцію на таз дівчинці треба робити негайно. Існує загроза набути деформацію хребта і тоді стан головного мозку теж погіршиться.

24 600 доларів США потрібно на операцію у турецькій клініці. Багатодітна родина їх просто не має і ця сума для них є не під’ємною.

Анюта потребує фінансової допомоги на лікування. Якщо за рік їй не зробити операцію, вона назавжди буде прикутою до інвалідного візка.

Номер картки Приват банку для збору коштів:
5168 7573 6991 0924 – Грушовець Надія Вікторівна (мама).

, , , , , , переглядів: 165

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *