75 дітей постраждало від сексуального насильства за цей рік

05.03.2021

75 дітей постраждало від сексуального насильства за цей рік

Від сексуального насильства в Україні цьогоріч вже постраждало 75 дітей, торік — 410.

 

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на пресконференцію начальниці управління ювенальної превенції Національної поліції України Лариси Зуб.

“Щодо статистики поліції: у 2020 році від сексуального насильства потерпіло 410 дітей, у цьому році вже 75. Потерпілими від сексуального насильства можуть бути від немовлят до старших підлітків. На жаль, не всі мають змогу звернутися до поліції”, – зазначила вона.

Лариса Зуб уточнила, що наразі в державі проходить процес створення спеціальних кімнат дружніх до дітей, які призначені для їх опитування.

Ці кімнати обладнані відповідно до міжнародних стандартів, де після отримання інформації від дитини про насильство будь-якого характеру проводиться первинна перевірка, опитування дитини у присутності психолога, і після отримання інформації від дитини вона передається у слідче управління поліції, після чого проводяться слідчі дії.

“Мені б хотілося, щоб у кожному відділку поліції була така кімната, ці кімнати вкрай необхідні. Наразі їх близько 50”, – поінформувала Лариса Зуб.

, переглядів: 63

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *