“Бізнес – сніданки” по-рівненські та майстер-клас від Руслана Потасюка

11.02.2019

“Бізнес – сніданки” по-рівненські та майстер-клас від Руслана Потасюка

Цієї суботи у Рівному стартував проект “Бізнес – сніданки”. Організатором якого став Віталій Пізнюр.

” Це проект, який дозволить абсолютно всім рівнянам отримати нові знання, почути цікаві думки, та власне втілювати свої мрії у життя. Щосуботи успішні рівняни ділитимуться секретами успіху. Тож щиро запрошуємо.” – розповідає Віталій.
Не кожен успішний власник бізнесу готовий ділитися успіхами та розповідати як це вдається. Але
Руслан Потасюк, власник та директор мережі кав’ярень «EquadorCoffee» з числа тих, хто охоче готовий ділитися та навчати. Руслан – яскравий приклад успішного, цілеспрямованого рівнянина. Цієї суботи Руслан навчав для чого потрібно ставити цілі. Ділився досвідом як з маленької автокав’ярні побудувати топ мережу. Розповідав про уроки зі свого власного життя, які навчали ставити цілі та досягати їх. Також познайомив із своєю командою.
” Одна з перших цілей, на яку мені були потрібні гроші це був мобільний телефон, на той час я був в армії. І я чітко поставив ціль перед собою 31 один день. Рівно за місяць, я купив цей телефон. Перша справа яку відкрив – було кадрове агенство, яке проіснувало рівно два місяці лише на моєму ентузіазмі, адже що робити далі я поняття не мав”- сміється Руслан. Поділився власник кав’ярень і своєю формулою успіху в якій зазначає: 50% – це наше оточення (люди з якими ми спілкуємося), 40%- наші думки, 10% – це вдача.
Після того як Руслан Потасюк поділився історією свого успіху, усі бажаючі ставили питання на які Руслан, щиро та з радістю давав відповіді. Атмосфера в залі була приємною, присутні були задоволені майстер – класом від Руслана Потасюка.

Наступної суботи  о 10:00 спешиал гест буде Артем Візарт, який розповість про просування персонального бренду та бізнесу в Instagram. До зустрічі на “Бізнес – сніданку”.

, , , , , , , , , , переглядів: 702

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *