“Благодійне Весілля” у Рівному ради життя дівчинки

11.02.2019

“Благодійне Весілля” у Рівному ради життя дівчинки

У четвер 14 лютого 2019 року у Рівному на Майдані Незалежності відбудеться святковий захід присвячений до Дня закоханих – “Благодійне весілля”. Організатором якого є громадська організація “Це Рівне, друже”.
“Благодійне весілля” відбудеться в рамках благодійного заходу для маленької Віталіни Василевич. Минулого року дівчинці встановили діагноз – енцифаліт тобто запалення мозку. Віталіні два рочки і вона мужньо сприймає свою хворобу. Є великі надії, що дівчинка подолає хворобу та одужає. Дівчинці кожні три тижні потрібно капати десять флаконів ліків “Біовен-Моно”. Ціна одного такого курсу лікування – 18600 гривень.
Усі охочі рівняни зможуть відчути себе в ролі молодого подружжя. Церемонія весілля для кожного подружжя триватиме 10 хвилин. Молодята отримають “Свідоцтво про шлюб”. А для участі молодятам потрібно внести лише 50 гривень. Всі кошти організатори передадуть Благодійному фонду     ” Скарбниця Надії “.
Отже, на вас чекають -яскраві тематичні декорації, повітряні кульки, шампанське, смаколики, запальна музика та професійний ведучий. Музичний виступ від рівнянки Іванни Грицюк та фаєршоу зроблять атфосферу справжнього весілля.
14 лютого 2019 року Майдан Незалежності всі охочі можуть відчути себе молодятами. Початок заходу з 15:00 до 18:00.

, , , , , , , , , , , , , , , , переглядів: 1 223

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *