Чи чули рівняни про SudoBot?

27.07.2018

Чи чули рівняни про SudoBot?

Звичайно ми всі хочемо бути щасливими радіти життю, мати гарну роботу та щасливу родину. Але як не прикро це визнавати – щороку ми спостерігаємо розкол у сім’ях. Сумна статистика показує що майже 50% подружніх пар прийняло рішення розлучитися. Багато пар намагаються та навіть залишаються друзями попри все, що сталося. 

Як зробити розлучення без “драми”? Як швидко та за малих ризиків болю та шкоди розлучитися?
Виявляється українські юристи розробили чат-бот у соціальній мережі Facebook. Цей чат-бот допоможе швидше та дешевше написати заяву на розлучення. Називається цей чат-бот – “SudoBot”.

SudoBot – допомагає парам оформити розлучення. Бере на себе таку відповідальність як: заповнити та відправити до суду заяву про розлучення, оплатити послуги, запросити сторони до суду. SudoBot звільняє людину від біганини та мороки, спілкування з юристами. А також можливо і від стресу, бо ж не усі ми в захваті від такої процедури. Єдине на що потрібно звернути увагу, що він не допомагає у поділу майна, стягненням аліментів, визначенням місця проживання дітей та щодо участі у вихованні дітей.
Щоб скористатися допомогою чат -боту потрібно зайти на сторінку у ФБ.
Розповісти про себе та надати дані про себе та чоловіка, або навпаки. Чат- бот прийме все до уваги та напише заяву. Усі ваші дані зберігаються конфіденційно.
Розробили таку програми юристи компанії “Юскутум”.

Звичайно хочеться побажати нам всім щасливої, сімейної долі. Нажаль життя буває різним. Іноді треба закінчити одні відносини, щоб збудувати щастя у майбутньому.
 
 

, , , , , , переглядів: 1 157

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *