Чому ваша кішка будить вас рано вранці

Збір коштів на потреби армії України
03.10.2022

Чому ваша кішка будить вас рано вранці

Напевно, ви стикалися з такою ситуацією: з ранку у вас важлива нарада або зустріч, а кіт розбудив вас о 4 ранку. І вже ви відчуваєте певний дискомфорт. Автори статті пояснили, чому так відбувається і як уникнути цього.

Всупереч того, що кішки – нічні тварини, вони згодом все ж таки адаптувалися до способу життя людини. Домашні кішки зазвичай найактивніші рано вранці та пізно ввечері. Крім того, вони можуть змінювати свої цикли активності, щоби пристосуватися до людей.

Це все означає, що якщо ви вночі спите, то і ваша кішка теж повинна відпочивати. Якщо ж вихованець рано встав, то цьому є три можливі пояснення.

Чому ваша кішка будить вас рано вранці

Тварина голодна

Це одна з найчастіших причин того, що кішка рано прокидається. Переконайтеся, що вихованець отримує достатньо їжі протягом дня. Крім того, у нього не повинно пробудження асоціюватись із сніданком. Найкраще буде, якщо між годуванням та пробудженням пройде півгодини. Можна навчити кішку пов’язувати з прийомом їжі та різні фрази: наприклад, «Час снідати!»

У тварини немає чіткого розпорядку дня

Кішки люблять, коли все передбачувано і відбувається регулярно в один і той самий час. Для цього можна, наприклад, щодня грати з вихованцем, годувати його і розчісувати щодня у певний годинник.

Тварина не витрачає всю енергію протягом дня

Кішки люблять не тільки спати, а й грати та рухатися. Тому важливо, щоб ваша кішка завжди знала, де знаходяться її іграшки, і могла легко їх самостійно дістати. Коли ви знаходитесь вдома, приділіть кілька хвилин вихованцю: пограйте з ним. А ось за годину до відходу до сну краще відмовитися від цього, щоб кішка була розслабленою та спокійною і теж змогла відпочити.

Якщо навіть після виконання всіх умов вище кішка все ще будить вас рано, спробуйте це ігнорувати. Тобто не вставайте з ліжка, не розмовляйте з кішкою. Якщо і це виявиться марним, варто відвідати ветеринара. Можливо, у вашого вихованця є проблеми зі здоров’ям.

Джерело: https://pixelinform.com/

 

 

, , переглядів: 229

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *