Чи буде все ж таки шкільна форма у рівненських школах ?

26.08.2019

Чи буде все ж таки шкільна форма у рівненських школах ?

Нагадаємо, що президент України В. Зеленський скасував указ Леоніда Кучми щодо форми одягу у школах. Сайт “Маленькі рівняни” вирішив все ж таки дізнатися чи буде шкільна форма у школах Рівного.

“Форму відмінили в усіх класах і школах України. Єдине впровадження форми у закладі може здійснюватися за вимогою батьків. І не в якому разі вчителів чи управлінь освіти. Члени батьківського комітету можуть подати клопотання з підписами про те, що хочуть впроватити у закладі шкільну форму. Цей документ передають адміністрації школи, а та, в свою чергу погоджує його і прописує вимогу в Статуті закладу. (При умові, якщо там такого припису немає). Тільки тоді шкільну форму певного зразку можна впровадити в закладі освіти.”– коментують в Управлінні освіти і науки Рівненської облдержадміністрації.

“Ніхто не може примусити купувати форму! Якщо погоджуються купувати, то можуть обрати форму, якщо ні, то допустиме звичайне вбрання, яке має бути зручним.” – розповідає Катерина Сичик (заступник начальника управління освіти Рівного).


Отже, шкільній формі бути, якщо про це домовляться батьки, учні та вчителі. Якщо батьки захочуть, щоб їхні діти носили форму, то можуть домовитися між собою. Якщо ні, ніхто не змушуватиме.
Але все ж таки батьки та вчителі шкіл Рівного зазначили, що було б добре якби у школах дотримувалися певного дрес-коду.

А хто ще не встиг купити гарну шкільну форму  шукаємо тут⬇:

http://dity.ogo.ua/catalog/shops/

 

, , , , , , , , переглядів: 426

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *