Чи може на Рівненщині відбутися посилення карантину?

Збір коштів на потреби армії України
01.06.2020

Чи може на Рівненщині відбутися посилення карантину?

З кінця березня послаблення карантинних заходів розпочалося в усіх областях України, окрім Донецької, Львівської, Чернівецької та Рівненської. В області немає тенденції до зменшення випадків хвороби, то ж чи можливий варіант посилення карантину на Рівненщині?!

– В області підтверджено уже 1802 хворих на коронавірус. З них 132 дитини, 320 медиків, тобто динаміка бажає кращого. За останній тиждень, у нас кожну добу фіксувалось не менше 27 випадків захворювань на Covid-19, тому питання про послаблення карантину взагалі не стоїть, – говорить перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій ПОДОЛІН. – Що стосується подальших дій влади, посилення карантинних заходів і введеня нових обмежень на території області… Ми плануємо у вівторок-середу провести засідання обласної комісії по ТЕБ і НС. Ми розуміємо, що ті спалахи, які сьогодні є, які вивели нашу область в трійку тих, хто має найбільшу кількість захворювань на  Covid-19, стались завдяки трьом територіям. Рівненський район, Сарненський район, Рокитнецький, а також Здолбунівський райони. То ж будемо обговорювати план дій.

Показники захворювань в деяких районах областях мають позитивну динаміку і налічують менше 12 випадків на 100 осіб за певний проміжок часу. Це Володимирецький, Демидівський, Дубенський, Дубровицький, Зарічненський, Корецький, Млинівський райони. Ситуація в них більш стабільна, тому там можуть бути послаблені обмеження.

 

Дарина ШЕВЧУК

, , , переглядів: 974

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *