Чи відпустять рівняни своїх дітей цьогоріч у табори?

Збір коштів на потреби армії України
26.05.2020

Чи відпустять рівняни своїх дітей цьогоріч у табори?

Поки на Рівненщині чекають карантинного послаблення для відкритя літніх таборів, ми вирішили поцікавилися, що ж з цього приводу думають самі батьки, чи відпустять свою малечу цьогоріч кудись на відпочинок. 67%  опитаних відповіли, що не відпустили б дітей в табір, а 33 % запевнили, що вже не можуть дочекатися старту оздоровчого сезону.

– Людмила Літвінчук (касир)
Дітей поки немаю. Але думку висловити все таки ж кортить. Навіть, якби і мала б зараз дитину, то нізащо не відпустила її до якогось табору, санаторію чи курорту. Сьогоднішня ситуація в країні, і не тільки, доводить нам, що карантин не просто так, і те, коли він закінчиться, то не означатиме, що хворих на covid-19 вже немає. Про багато що будуть замовчувати.
А діти це найцінніше, і ризикувати ними не можна. Тому краще вже перетерпіти, пересидіти і буди здоровими всією сім’єю.

-Анна Світлицька (мама в декреті)
Якщо можливий супровід батьків, то так. Хоча Софія в мене ще маленька, звісно, саму нікуди я її не відпущу.

-Надія Ясинчук (копірайтер)
Цьогоріч меншу дитину – Даринку, в табір відправляти не будемо. Береженого Бог береже. Максимум, після карантину, відпустимо в гості до сестрички – на екскурсію в Київ.

– Людмила Бремель (клінінг-майстер)
Маю двох синів. У табір цього року не поїдуть. Літом проводитимуть час з друзями. Вирішили, що цього року краще поберегтись.

– Олена Жовтко (кухар)
Я б не відпустила своїх дітей цього року в табір,тому що в зв’язку з ситуацією, яка зараз сталась у світі  та країні, я боюсь за їхнє життя та здоров’я.

Також ми поцікавилися чи всі табори будуть працювати цьогоріч,  більшість з яких написали, що так, якщо буде можливість, але були й такі, які скасували всі літні табори цього року.
Цьогоріч пластуни скасували свої традиційні літні табори. Таке рішення прийняло керівництво організації – Головна Пластова Булава (ГПБ) через ситуацію з поширенням коронавірусної інфекції. Під час наради, яка відбулася 28 квітня, ГПБ рекомендувала не проводити Свято Весни, яке розпочинає сезон літніх таборів та традиційно відбувається у травні. Також до кінця літа заборонено проводити табори для всіх вікових категорій.

, , , переглядів: 604

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *