Дівчинці Катрусі із Здолбунова терміново потрібна операція на серці

28.11.2021

Дівчинці Катрусі із Здолбунова терміново потрібна операція на серці

Врятуйте сердечко Катрусі Охрімчук

Допомоги потребує маленька Катруся Охрімчук зі Здолбунова

У дівчинки вроджена вада серця – дефект міжпередсердної перетинки. У її сердечку 9-міліметровий отвір, який не дає її сердечку нормально битися і дає ускладнення на весь організм.

Без допомоги сердечко та життя дівчинки знаходиться в небезпеці.

Їй необхідно терміново зробити ендоваскулярну операцію зі встановлення серцевого імпланта. Операцію лікарі Інституту Амосова зроблять безкоштовно, але потрібно придбати сам імплант, на який у матусі Каті просто немає коштів.

Катрусі шість років, вона добра, мила та кмітлива дівчинка з допитливим розумом, чия поява на світ стала неоціненним благословенням для матусі. У 2021 році Катруся стала школяркою. Так склалося у їхньому житті, що донечку матуся виховує самотужки.

– розповідають про дівчинку у dobro.ua  від Української Біржі Благодійності

На черговому огляді у педіатра у сердечку ще шестимісячної Катрусі були виявлені шуми. Після консультації у рівненських та київських лікарів матуся почула страшний діагноз – 9-міліметровий дефект міжпередсердної перетинки. Була надія, що дефект закриється без оперативного втручання, проте диво не трапилось. Дефект не зник, а навпаки праві відділи сердечка збільшилися. Уже понад п’ять років матуся перебуває у постійній тривозі за здоров’я своєї дитини.

Київські кардіохірурги Інституту Амосова рекомендують Катрусі хірургічне лікування ендоваскулярним шляхом системою Occlutech, який є найбільш безпечним та найменш травматичним для організму дитини. Для проведення такої операції потрібен дорогий прилад – сам імплант. Необхідну суму для придбання цього приладу матуся самотужки зібрати не в змозі, оскільки ніхто, крім неї, не забезпечує їх маленьку сім’ю, а доходу самотньої мами заледве вистачає на щоденні потреби.

Сподіваємось на диво та підтримку небайдужих людей! Віримо, що з Вашою допомогою сердечко Катрусі незабаром буде зціленим, і вона зможе продовжувати безтурботно пізнавати такий цікавий, різнобарвний світ, тішити матусю успіхами в школі. А серце матері нарешті отримає спокій.

 

Переказати кошти можна за посиланням https://dobro.ua/project/vriatuite_serdechko_katrusi_okhrimchuk/payment/

переглядів: 340

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *