Допоможіть врятувати шестирічну Анюту з Рівненщини: дівчинка потребує дороговартісної операції в Іспанії

11.10.2019

Допоможіть врятувати шестирічну Анюту з Рівненщини: дівчинка потребує дороговартісної операції в Іспанії

Шестирічна Анюта Грушовець проживає разом із батьками у селі Голубне, що на Поліссі.

Батьки з радістю чекали на появу дівчинки. Анютка з’явилася на світ з асиметричними нижніми кінцівками: одна ніжка довша за іншу.
Через рік маму дівчинки попередили, що є загроза повного викривлення тазу після того, як дитина почне ходити. На той, час дівчинка ще була зовсім маленька тому оперативне втручання було вкрай небезпечне. Згодом, ще однією перешкодою стали й напади епілепсії.

Іспанські лікарі поставили невтішний діагноз: права півкуля головного мозку взагалі не розвивається і повільними темпами відмирає. Виявляється мозок дитини має цілих чотири осередки ураження, які дають розряди й провокують напади.
Такий процес є безповоротній. Тому оперувати маленьку Анюту – не можна, дівчинка може не вижити! Водночас іспанські медики б’ють на сполох: операцію на таз дівчинці треба робити негайно.

Попри все, шанс в Анюти є! Зробити їй операцію погодились в турецькій клініці. На вкрай складну операцію потрібні чималі кошти, яких багатодітна родина просто не має. Родина звертається до всіх небайдужих людей з проханням допомогти донечці. Сума, яку потрібно на операцію становить – 24 600 доларів США.
Нажаль час також проти маленької дівчинки, адже якщо за рік їй не зробити операцію, вона назавжди буде прикутою до інвалідного візка.

Номер картки Приват банку для збору коштів:
5168 7573 6991 0924
Грушовець Надія Вікторівна (мама).
Робімо добро разом!

, , , , , , , переглядів: 685

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *