Дослідження світового щастя: чим щасливіші люди, тим простіше вони одягаються

09.10.2017

Дослідження світового щастя: чим щасливіші люди, тим простіше вони одягаються

Як кажуть: чим вище каблук у дівчини, тим більше нещаслива вона в особистому житті, а якщо ви побачите дівчину в кедах і розтягнутій толстовці, значить у неї все в порядку на особистому фронті.

індекс щастя

Чим щасливіші люди, тим простіше вони одягаються. До цього несподіваного висновку підштовхнув щорічний звіт ООН про рівень щастя у світі.

З 2011 року щорічно проводиться дослідження світового щастя. Так, не смійтеся. Серйозні вчені розробили технології, і тепер вимірюють у людей в різних країнах рівень їх об’єктивного благополуччя, а також їх власну суб’єктивну оцінку того, наскільки хорошим є їхнє життя. А потім порівнюють показники і складають рейтинг країн за рівнем щастя їх громадян.

У 2017 році перша десятка щасливих країн виглядає так:

1. Норвегія

2. Данія

3. Ісландія

4. Швейцарія

5. Фінляндія

6. Нідерланди

7. Канада

8. Нова Зеландія

9. Австралія

10. Швеція

У тому ж складі, тільки міняючись місцями всередині першої десятки, ці країни лідирували і в минулі роки.

Знаєте, що об’єднує ці країни? Крім того, що там дуже високий рівень життя, приголомшливі соціальні стандарти і взагалі майже комунізм (в хорошому сенсі цього слова)))? З точки зору модного блогера, всі ці країни об’єднує надзвичайно просте, без вишукувань ставлення місцевих жителів до одягу!

Країни – законодавці світової моди і стилю; країни, на вулицях яких стріт-стайл фотографи вихоплюють один за іншим ідеальні модні образи; країни, в яких кожна друга студентка виглядає як ікона стилю – знаходяться у четвертій десятці світового рейтингу щастя. Франція на 32 місці, Іспанія на 37. Італія, де кожна дитина (будь-якої статі) від народження знає, як правильно підгортати штани – взагалі на 50 місці із 157 досліджених країн. Тобто майже в третині країн на Землі люди живуть щасливіше, ніж італійці!

індекс щастя

Як живуть щасливі країни? Там ніхто не заморочується тим, на скільки міліметрів підгортати штани згідно з останніми постановами журналу VOGUE. Носять те, в чому комфортно, і не особливо паряться, стильно це чи ні. Джинси / майки, кеди / кросівки, толстовки і парки. Наприклад, у Данії чи Голландії йде попереду пара – і не відразу зрозумієш, хто з них хлопчик, хто дівчинка, настільки однаково вони одягнені.

Деякі мої знайомі чоловіки були б страшно незадоволені тим, як одягаються жінки, наприклад, в Швеції. «Немає на що подивитися», «Хіба це жінки?»- сказали б вони.

Але ось парадокс, судячи з результатів дослідження, Швеція – це дуже щаслива країна. Значить, ці жінки не відчувають себе нещасними від того, що вони не носять спідниці-олівець і не несуться з раннього ранку на роботу на 10-сантиметрових підборах, з укладанням і повним макіяжем. І більш того, чоловіки в цих країнах теж явно не відчувають нестачі щастя від того, що їх жінки не виглядають 24/7 як експонат на виставці досягнень світової фешн-індустрії.

Можливо, для щастя зовсім не обов’язково слідувати модним трендам і ретельно підбирати форму спідниці до типу фігури? ? А що як, можна бути щасливою і в простому одязі без викрутасів?

індекс щастя

Можливо, коли людина відчуває себе щасливою, захищеною і спокійною, коли їй не треба щодня комусь щось доводити і щосили демонструвати свій (часто уявний) статус – то такій людині в джинсах і толстовці дуже навіть зручно насолоджуватися життям?

Джерело: cloche.club

, , , , переглядів: 1 641


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *