Два заклади профтехосвіти на Рівненщині отримали державну субвенцію

29.07.2021

Два заклади профтехосвіти на Рівненщині отримали державну субвенцію

На Рівненщині 2 заклади профтехосвіти отримають кошти на створення навчально- практичних центрів. Конкурсна комісія МОН вже відібрала 62 заклади професійної освіти, які цьогоріч отримають кошти на облаштування нових або дооснащення раніше створених навчально-практичних центрів. 

Цього року надійшло багато заявок для створення центрів за технологічно складними професіями. Йдеться, наприклад, про верстатників широкого профілю, електрогазозварників, токарів, електромонтажників. Частина цих професій є гостро затребуваною на ринку праці.

Загальна кількість коштів, що спрямована на створення навчально-практичних центрів становить понад 10 мільйонів.

Державну субвенцію у розмірі 1 814 тис. грн отримало Вище професійне училище №1 м. Рівне. На базі закладу буде створено навчально-практичний центр – “Сучасні висотні роботи у будівництві”.

Державну субвенцію у розмірі 3 850 тис. грн отримає “Сарненський професійний аграрний ліцей”. Створення навчально-практичного центру охопить такі робітничі професії, як тракторист-машиніст, слюсар сільськогосподарського обладнання.

Нагадаємо, що цьогоріч вступна компанія до закладів профтехів активно триває і вже виконала план роботи на 75 %.  Адже робітничі кадри стають популярними і затребуваними на ринку праці в Україні.

, переглядів: 105

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *