“Дякуючи” карантину учні відстають у навчанні на кілька місяців

Збір коштів на потреби армії України
11.03.2021

“Дякуючи” карантину учні відстають у навчанні на кілька місяців

Учні по всьому світу через карантин відстають у навчанні на 2,5 місяці. Вчителі підтверджують, що онлайн-навчання не може повноцінно замінити присутність дітей у школі.

Про це повідомляє Weforum

Це показало і дослідження McKinsey. Так, компанія з’ясувала, як вчителі оцінюють вплив COVID-19 на своїх учнів.

Так, результати дослідження показали, що більшість вчителів відчувають, що їхні учні постраждали через пандемію коронавірусу. Адже діти тепер відстають у навчанні на кілька місяців.

Освітяни також стурбовані через те, що стрес та ізоляція під час дистанційки спричинила проблеми психічного здоров’я серед молоді.

Як сон впливає на успішність в школі - vsyachyna.com

Які учні постраждали найбільше

Опитування показало, що деякі категорії учнів постраждали більше за інших. Так, йдеться про найбільші втрати у навчанні для учнів молодших класів:

  • 2,2 місяця втрачено для початкової школи,
  • 1,7 місяця – для старшої школи.

Також учні, які проживають у бідних сім’ях, відстають у навчанні в середньому на 2,5 місяців. На момент опитування школярі показували нижчий рівень знань, ніж від них очікували на відповідний термін.

Отож, учні в країнах з низьким та середнім рівнем доходу постраждали найбільше. А закриття закладів освіти найдовше тривало в тих країнах, де уряди мали менший потенціал для впровадження онлайн-навчання. Додамо, що збільшився розрив у навчанні між державними та приватними школами.

Раніше ЮНІСЕФ повідомляв, що понад 168 мільйонів дітей в світі майже весь рік не відвідували школи через карантин. Ще близько 214 мільйонів учнів (а це кожна сьома дитина) пропустили понад три чверті часу очного навчання.

До слова, в Україні через пандемію школи у деяких містах  В яких областях України учні навчаються дистанційно через карантин: перелік вже перейшли на дистанційне навчання або організували канікули для учнів. Зокрема, школи закриті у Івано-Франківську, Чернівцях, Житомирській, Вінницькій, Одеській, Волинській та Закарпатській областях.

 

, , , , переглядів: 332

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *