Хто важливіший: дружина чи діти? Думка, яка має право бути!

16.08.2017

Хто важливіший: дружина чи діти? Думка, яка має право бути!

Пропонуємо вам виконати одне завдання: намалюйте свою свою сім’ю.

А тепер подивіться де розміщенні ваші діти, де ви та ваш чоловік? За результатами цієї методики, норма вважається, якщо чоловік і дружина намальовані поряд. Діти біля них, поряд, але не між батьками.
Впевнена, що багато хто насмілиться сперечатись щодо такої «норми». Апелюючи тим, що діти посередині – це нарочуд логічно. Адже функція батьків оберігати, бути «захисним муром» для своїх нащадків. Але як же тоді чоловік-дружна, яка в даному випадку взаємодія між ними?!

Сім’я

До вашої уваги   думка чоловіка щодо ролей у його сім’ї, щодо місця дружини та дітей. Інформація для роздумів…

“Зазвичай в 8:30 вечора я даю своїм двом дочкам-підліткам такий собі застережливий постріл. А в 9 вечора я вже відкритим текстом кажу: «Вам пора піти в свою кімнату». Я говорю це майже щовечора. І кожен раз вони сперечаються: «Але чому ми повинні лягати спати в 9? Ми вже не маленькі!

«Вам не обов’язково лягати спати, ви можете займатися чимось у своїй кімнаті — але прошу вас піти з вітальні. Ми з мамою не бачили один одного цілий день, скучили, і це наш час, ми хочемо поспілкуватися».

Чесно кажучи, це правило існувало у нас вдома з незапам’ятних часів. Ми є батьками ось уже 15 років, і ніколи не було такого, щоб діти займали ВСЕ наш час цілком протягом всього дня. Так, звичайно, ми дуже багато займаємося ними — але не 24 години на добу. Ми любимо наших дітей, і, безумовно, вони грають важливу роль в нашому житті. І ми завжди будемо підтримувати їх і допомагати їм.

Але, є ще «ми». Наші відносини . І ми все ще повинні приділяти увагу тому, щоб ці відносини залишалися міцними, близькими і здоровими. І ось чому це так важливо:

Здоровий шлюб є наріжним каменем сім’ї.

Наріжний камінь вашої сім’ї — не ваші діти. Вони — частина фундаменту і велика частина решти, але не вони тримають на собі всю цю конструкцію. Найважливіша частина — це ви і ваша дружина, чоловік, партнер. І ваші діти дивляться на вас, беруть з вас приклад і, звіряючись з вашим досвідом, вибирають свій напрямок.

Сім’я

До того, як з’явилися діти, були «ви» — ваша пара.

Спочатку дітей не було. Спочатку ми закохалися один в одного, разом прогулювали заняття, базікали до ранку по телефону (він тоді ще висів на стіні, і у нього був довгий шнур), і врешті-решт вирішили залишитися разом назавжди. Ми були на початку. І ми затіяли всю цю сімейну історію. І тільки після цього з’явилися наші прекрасні діти. І ми страшно цьому раді і вдячні, тому що вони дають нам стільки світла і радості. Але наш союз священний. І саме цю сакральність ми повинні з усіх сил охороняти.

Після того, як діти виростуть, ми залишимося удвох.

Ніщо не триває вічно. Наші діти скоро виростуть і вилетять з гнізда. Не знаю, як ви, але я особисто не збираюся плекати своїх 30-річних дітей і виділяти їм ще одну кімнату — нехай живуть самостійно.

Так ось, коли вони поїдуть від нас, заведуть свої сім’ї і будуть ростити своїх дітей, мені б хотілося, щоб наші відносини з дружиною залишилися такими ж міцними і близькими, як на самому початку. І для того, щоб забезпечити собі подібне майбутнє, ми повинні працювати над відносинами вже зараз. Саме наші відносини, а не наші діти, повинні бути пріоритетом.

Нам треба показати дітям достойний приклад.

Як я вже говорив, діти дивляться на нас і беруть з нас приклад. Саме у нас вони вчаться, як треба вибудовувати і підтримувати відносини. Я часто кажу: «Виховувати потрібно дорослих, а не дітей». Не знаю як ви, але я б хотів, щоб мої діти виросли з нормальним здоровим ставленням до побачень, закоханості і сім’ї.

Саме тому здорові відносини з моєю дружиною є для мене пріоритетними — адже діти вчаться, дивлячись на нас. Тому дружина для мене на першому місці, а діти — на другому. На дуже близькому до першого, другому — але все ж другому.

В кінці дня всі ми буваємо втомленими і напруженими. І так, ваші діти потребують вас, вони дуже важливі. Вони на важливому другому місці після вашої дружини. Чи не друзі, не колеги, які не товариші по захопленнях. Діти і дружина. І ви повинні піклуватися про дітей, але в першу чергу — дбати про збереження хороших відносин у вашій парі. Коли діти бачать, як батько любить їх мати, і як мати цінує батька, вони набувають впевненості в тому, що вони теж улюблені, важливі і цінні, вони набувають впевненості в навколишньому їхньому світі.

Ми живемо в божевільному графіку. Справи-справи-справи. І постійно діти — ми приділяємо дітям море уваги. Саме тому рівно о 9 вечора кожен день я прошу своїх дітей піднятися до себе в кімнату. Саме тому ми з дружиною пару раз на місяць обов’язково плануємо побачення і виходимо кудись удвох. Тому що це важливо. Тому що першими з’явилися «ми» .

Джерело. http://ibilingua.com

, , , , , переглядів: 1 899

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *